Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad 3 vagy nexus 10, melyiket...

Ipad 3 vagy nexus 10, melyiket vennétek, miért?

Figyelt kérdés

Az áruk kb ugyan az,szerintetek melyik lenne jobb vétel?

Főleg tanulásra,filmezésre,netezésre kellene

A nexusnak jobb a felbontása,és mivel a google van mögötte azonnal megkap minden új verziót,bár azt nem tudom hány app használja ki ezt a brutál felbontást,filmeket sem nagyon lehet ilyen minőségben letölteni

Az ipadről azt olvastam hogy sokkal jobban van optimalizálva,és a szoftveres támogatás is jobb



2013. okt. 6. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért iPad3, és nem 4? Utóbbi gyorsabb, fejlettebb, előbbi elég mostohaként van kezelve.

Filmezésre 16:10 képarány miatt talán Nexus a jobb, netezésre mindegy (bár Androidra több böngésző érhető el, és flash is felhackelhető - igaz, már nem támogatott!), tanulás nem tudom nálad mit jelent, de 4:3 képarány és a jobb (gyári) szoftverek miatt iPadet ajánlanám. iPad valóban jobban van optimalizálva (bár vanilla, azaz módosítatlan Androiddal sincs e téren nagy gond manapság), és bár androidos eszközök közül a Nexus kíválónak számít ilyen téren, de támogatást tekintve iOS még így is jobb szokott lenni. Tabletre optimalizált appok terén is iOS vezet, de Androidnál sem olyan vészes a helyzet, mint pár éve.

Tehát nem egyértelmű a helyzet, de egyikkel sem foghatsz mellé nagyon.

2013. okt. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ipad 4re nincsen feles 200000em,3at már 100ért is lehet kapni

Meg még az a bajom az ipaddel hogy nagyon kötött a rendszer,igaz hogy csak itunesal lehet rá zenét tenni miután megveszed?

2013. okt. 6. 01:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Rákerestem Nexus 10-re, 140-ért dobott ki árgépen. Ennyiért már bőven van iPad is.

iPad-re valóban csak iTunes-szal lehet zenét feltenni, de ezt nem feltétlenül kell iTunes-on keresztül beszerezned, lehet kő sima mp3 is. De ha ennyire félsz a korlátozottságától, miért merült fel benned egyáltalán?

2013. okt. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell megvenni..zenet siman felrakod meg a kepeket meg videokat is.Appokat meg lehet venni es vannak ingyenesek is mind andridon.

Ipad ajanlok.

2013. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3,nexus 10 már 98ért is van


[link]

2013. okt. 6. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Általad linkelt oldalon 112 a 16 gigás Wifis iPad 4:

[link]

2013. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sőt, iTunes sem kell, egy egyszerű progival másolhatsz fel és le kb mindent az ipadre: iTools.
2013. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!