Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nexus 7 (2013) vagy iPad Mini?

Nexus 7 (2013) vagy iPad Mini?

Figyelt kérdés
Nos egy jó tabletet szeretnék venni. Körülnéztem, mi a kínálat. Én őszintén mondom, rengeteget találtam, ami jó volt, de nekem ez a kettő jön be igazán. Először elhatároztam, hogy veszek egy overmax-ot az nekem tökéletes tényleg jó lesz mindenre stb. Hát.... nem. Így szeretnék venni egy jó, tartós, erős, minőségi tabletet, amiért érdemes oda adni azt az xy összeget. Én ezt a kettőt találom igazán, hogy úgy mondjam minőséginek, de nem tudom melyik érné meg jobban. Netezés, játék, film tehát szinte átlagos felhasználásra kellene. Gyűjtöttem pénzt, most megtehetem azt, hogy válogatok (ha mondhatom így :D) de nem szeretném elpazarolni a pénzem, egy olyan tabletre, ami aztán nem tetszik. Így a tökéleteset szeretném venni. Hát ez picit hosszúra sikerült, de remélem, hogy jó, hasznos válaszokat kapok :D. Szóval melyik éri meg jobban? Nagyjából tisztában vagyok a képességeikkel, de nem tudom eldönteni :( Örülnék több véleménynek. Szóval melyik jobb? A válaszokat előre is köszönöm!!! :)

2013. nov. 25. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mini vagy mini 2? Nagyon nem mindegy. Ha az első gen.-re gondoltál, akkor egyértelműen a nexus, de ha a mini 2-re gondoltál, akkor az a jobb.
2013. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az első generációs mini-re gondoltam.
2013. nov. 25. 21:49
 3/14 anonim ***** válasza:
akkor viszont a nexus 7 a nyerő
2013. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, egy picit en is a nexus felé hajlok.
2013. nov. 26. 06:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha javasolhatom akkor az LG Gpad 8.3 az egyik legjobb Androidos ebben a méretben. Nekem a Nexus 7 nagyon kicsi, de ha neked nem, akkor az jobb. Amúgy én iOS párti vagyok, szóval mini 2, de ha az androidot szereted jobban akkor Nexus 7.
2013. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát.. most már tényleg nem tudom... :(
2013. nov. 26. 20:42
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

mivan, 3. válaszoló ?! ő csak ipad mini-t hozott szóba, nem a mini 2-t , mi a f...szt kell belezavarni a fejbe ?

ipad MINI (első generációs mini, szóval nem a mostani mini2) VS NEXUS 7 (a második generációs 2013-as kiadás) omg ...

2013. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit zavartam be?! Én megmondtam hogy mi a legjobb, hogy ne sz@rt vegyen.
2013. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Amúgy én iOS párti vagyok, szóval mini 2, de ha az androidot szereted jobban akkor Nexus 7." mini 2-ről szó sincs , a tavalyi mini-t akarja vásárolni
2013. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nexus 7

Apple párti vagyok, de hát a Nexus 7 jobb, mint az első generációs iPad Mini :)

2013. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!