Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nexus 7 (2013) vagy iPad Mini?

Nexus 7 (2013) vagy iPad Mini?

Figyelt kérdés
Nos egy jó tabletet szeretnék venni. Körülnéztem, mi a kínálat. Én őszintén mondom, rengeteget találtam, ami jó volt, de nekem ez a kettő jön be igazán. Először elhatároztam, hogy veszek egy overmax-ot az nekem tökéletes tényleg jó lesz mindenre stb. Hát.... nem. Így szeretnék venni egy jó, tartós, erős, minőségi tabletet, amiért érdemes oda adni azt az xy összeget. Én ezt a kettőt találom igazán, hogy úgy mondjam minőséginek, de nem tudom melyik érné meg jobban. Netezés, játék, film tehát szinte átlagos felhasználásra kellene. Gyűjtöttem pénzt, most megtehetem azt, hogy válogatok (ha mondhatom így :D) de nem szeretném elpazarolni a pénzem, egy olyan tabletre, ami aztán nem tetszik. Így a tökéleteset szeretném venni. Hát ez picit hosszúra sikerült, de remélem, hogy jó, hasznos válaszokat kapok :D. Szóval melyik éri meg jobban? Nagyjából tisztában vagyok a képességeikkel, de nem tudom eldönteni :( Örülnék több véleménynek. Szóval melyik jobb? A válaszokat előre is köszönöm!!! :)

2013. nov. 25. 21:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én is Apple és iOS párti vagyok, de a nexus szerintem személyre szabhatóbb, az android miatt. De viszont az iPad az iPad... nagyon jól van ráoptimalizálva az iOS ezért szinte minden alkalmazás jól fut rajta. És az iPad azért nagyobb is.... De a nexusnak jobb a felbontása...... Nem tudok dönteni :(
2013. nov. 28. 15:49
 12/14 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom menny el a mediamarktba,ott ki van állítva mind a 2,és nyomkodd őket kicsit

Aztán döntsd el melyik tetszett jobban

2013. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi baj azzal, ha javaslom a jobbat? Te zavarod össze, mert lebeszéled a jóról.
2013. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ipad retinás mini-t vedd meg,sokkal jobban megéri,mint egy Androidos.
2013. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!