Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tabletet válasszam?...

Melyik tabletet válasszam? Asus Nexus 7 (2013) vagy Apple iPad Mini (4G)? (Szempontok lent)

Figyelt kérdés
Főleg netezésre, játékra, zenehallgatásra használnám. Melyiket válasszam szerintetek és miért?

2013. nov. 29. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ipad mini
2013. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy Android vagy iOS kell.

Szebben menne iPadon, csak kevesebb rá az alkalmazás.

Mennyiért?

2013. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az ár most mindegy.
2013. nov. 29. 23:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Ipad.. Az meg butaság, hogy ipadra kevesebb az app. Pont hogy jóval több és minőségibbek is!
2013. nov. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

iPad-nek egy előnye van: több rá az olyan alkalmazás, amit direkt tabletre fejlesztettek. Nexus 7-en is ugyanúgy elérhetőek azok az alkalmazások, csak azok telefon méretű kijelzőre lettek fejlesztve, és nem használják ki annyira, hogy nagyobb a Nexus kijelzője.

iPad mini-re több az ilyen alkalmazás, döntsd el, hogy neked ez fontos-e.

Nekem van Nexus 7-em, és eddig egyetlen egyszer sem zavart, sőt, észre sem vettem, hogy lett volna olyan alkalmazás, ami csak egy felnagyított telefonalkalmazás lett volna, szóval ez kicsit sem zavaró, legalábbis Nexus 7-en nem, hisz nem sokkal nagyobb, mint egy nagy telefon. Nexus 10-en már lehet ez tényleg zavaró lenne, de 7"-nél még nem annyira fontos szempont.


Ezen kívül iPad mini igazából semmiben sem jobb, és menüben pont, hogy az iPad néz ki úgy, mintha csak egy felnagyított iPhone lenne, mert tényleg semmivel sem másabb. Viszont semmit sem változtattak, az ikonok is nagyon gáz, hogy így néznek ki: [link]


Arra gondolok, hogy 2 ikon között még egy másik is lazán elférne, és ez sem hatalmas probléma, csak hogy tényleg olyan, mintha egy felfújt iPhone-os iOS lenne.

Illetve egy tablet nagyobb kijelzőjét nagyon jól kilehetne tölteni mindenféle hasznos widget-tel, és mivel iOS-en nincsenek widgetek, ezért ott csak ikonokkal tudod telepakolni a homescreent, ennyi erővel egy telefont is vehetnél.


Hardveresen Nexus jobb, de igazából felesleges a hardverről beszélni, mert mindkettő erős, egyik sem akad, és mindkettő évekig erősnek fog még számítani.


Kijelzője a Nexus 7-nek a jobb, de az iPad mini sem panaszkodhat, és oké, hogy azt írtad, hogy az ár nem számít, de szerintem nem ér meg 1,5x annyit egy néhány téren jobb, néhány téren rosszabb tablet.


Ja és nem tudom, hogy te az iPad mini 2-re gondolsz-e, ha a régire, akkor mindenképp Nexus 7, még a 2012-es is jobb nála.

2013. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Egyértelműen Ipad mini. Csak ajánlani tudom! Aki az androidot isteníti, az még soha nem fogott kezébe Ipadot! Az IOS a király!
2013. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2013. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
41%
Szerintem mindenképpen Nexus !!!! :D ja és én fogtam a kezemben ipad-et és egyáltalán nem nyűgözött le! Szerintem semmi nagy cucc nincs benne,annyi,hogy nagyon drága,és a hátulján van egy alma xD ha menőzni akarsz akkor talán ipad,bár ez csak a birkáknak lesz menő,mert szerintem nagyon gáz minden "i" cucc. Mindenkinek az van!Még a koldusnak is,pedig nincs mit ennie,de van iphone,és minden ami alma ! xD
2013. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ipad Mini 2:D


De a kettő közül is az Ipad mini!


sokkal jobb,tovább marad gyorsabb az Ipad,a Nexus hamarabb be fog lassulni!

2013. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


Az első iPad mini egyszerűen egy hulladék, azt felejtsd el.

És azt mondani, hogy a Nexus-nál jobb még az első mini is az egyszerűen röhejes. Az még érthető, ha azt mondod, hogy az új jobb nála (nem azt mondom, hogy jobb nála, de annak már van esélye labdába rúgnia), de ez egyszerűen tényleg egy vicc.

2013. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!