Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tervezek konzolvásárlást, de nem nagyon tudok dönteni.
2008. jún. 18. 18:18
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/304 anonim válasza:
58%
Nem tudom minek kell itt vitázni sokan jönnek azzal jajj az xbox így a ps úgy. Én személy szerint a pc mellet döntöttem. Mivel az ember mindenképpen használ pc-t azért több értelme van minthogy legyen consol is meg pc is. A billentyűzet egér felosztással könnyebb a játékokat irányítani de ha ragaszkodsz az xbox vagy ps kontrollerhez megoldható. Véleményem szerint a legnagyobb fa$z$ág az, hogy a consol játékra való. Ha azt nézed rengeteg játékot nem lehet megoldani consolra.(például az összes mmo)És a másik dolog amitől a falra tudnék mászni az a h a sokan azt hiszik h a consol-t egyszer megveszik a pc-t meg folyton bővíteni kell. Csak ne felejtsük el h ha kijön 1 új consol a régi mehet a szemétbe pc-nél meg költesz egy 15-20 ezret. Amúgy meg xbox 360-at már nem érdemes venni mert hamarosan kijön a 720.
2011. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/304 anonim ***** válasza:
uzolsó: ez nagyon nagy marhaság. Nem érdemes mert hamarosan kijön... ugayn így van a videókártyával és a procival. nem?
2011. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/304 anonim ***** válasza:
100%

Kb!

Nézz körül még egy kicsit az internet világában, aztán ha úgysem jön össze, akkor elmondom, hogy mi a fas.zság? ;)

(utsó elöttinek)

2011. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/304 anonim ***** válasza:

utolsó eltőttinek az előttije:D

a ps3/xbox360 10-15 év ameddig tudsz vele játszani és míg adnak ki játékot , nem kell újítás pc: 5 évente beleölsz 50-100 ezer ftot amiből tudnál venni konzolt játékokkal...

2011. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/304 anonim válasza:

Sziasztok!


Igaz, hogy a kérdés óta eltelt két és fél év :), de pont most néztem árakat. Xbox 360-at 50000 Ft körül Playstation 3-at kb. 70000 Ft-ért lehet most kapni.

"Melyiket érdemes?"

Ahogy olvastam a 21 oldal alatt már eléggé részletesen kifejtették, melyiket miért érné meg és melyik miben jobb.

Szerintem a legfontosabb szempont, hogy valaki mennyi pénzt áldozna rá, úgy is kb. ez alapján fog dönteni.

Kár tovább vitázni rajta, hogy melyik konzol a jobb, mert

mindkettő tökéletesen megállja a helyét.

De egy szempont ami talán az anyagiak után a legfontosabb, ez alapján könnyebben lehet dönteni közöttük. Ez pedig az exclusive játékok.

Csak pár játékot felsorolnék ami miatt én a ps 3 felé hajlok: God of War III, Gran Turismo 5, Heavy Rain, Infamous, Killzone 2, Metal Gear Solid 4, Uncharted 2.

Szerintem az nagyban befolyásolja a döntést ha azért is venne valaki konzolt mert esetleg ezek közül eggyel mindenképpen szeretne játszani. Így az exclusive játékok terén ps 3-at érdemesebb szerintem.

2011. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/304 anonim ***** válasza:

Jól szoltál cimbora! ;)


(taps)

2011. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/304 Sanya-01 válasza:

Xbox 360 CPU:

PowerPC-alapú CPU

90 nm csíkszélesség (Jasper típusú alaplapokon 65 nm)

3 szimmetrikus mag, egyenként 3,2 GHz-en

1 MB L2 cache


VGA:

4 milliárd képpont/másodperces ATI GPU

65 nm csíkszélesség Jasper típusú alaplapokon

500 MHz-es órajel

10 MB eDRAM

12-utas lebegőpontos shader futószalag

-----------------------------------------------------


Playstation 3 CPU

Cell Broadband Engine

45nM csíkszélesség

8 párhuzamosan működő processzormag ( 8 x 3.2GHz )

4MB L2 cache (8 x 512KB)

256 Gigaflops művelet


VGA:

24 milliárd képpont/másodperc

550 MHz-es órajel

SmartShader 4.1 támogatás 96-utas sahader futószalagon

Max felbontás FullHD 1920x1080

8x-os vonalsimítás,16x-os anizotróp szűrés támogatása



PS3 töbszöröse az Xboxnak és még Bluray -is van .

PS3 akkor ideális ha Full HD-s Led , vagy LCD tv-hez van használva . Bluray technológia ..Nemvéletlen 25GB-s lemezre megy a PS3 játék mig az Xbox csa egy DVD-t használ ....

2011. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/304 anonim válasza:
valhalla alaplapos az új xboxok :) kicsit le vagy varadva :PPP 45nm csíkszélességűek,jah és lehet hogy dvd je van xboxnak de mire blu-t beolvassa az a tákolt vas lemegy a nap....jah és az xboxnak ikermagos procija van ami 2 műveletet végez vagyis 3x2=6 mag értékű a procija és a gpu-ja veri a ps3-ét.....jha és azt nem említed szebb a multiplatform játék boxon?:D vajon miért?:D
2011. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/304 anonim ***** válasza:

Talán mert a fejelsztők azt hasznáják főplatfromként és PS3-ra csak félkész módon leportolják, mkiközben a minősége rolmik!

Ha a PS3 erejére vagy kíváncsi, sasold meg az exkluzív címeket!

Uncharted, Killzone, God of War, GT5 - grafikában ezek a csúcstartók, egy PC-barát konzol ezt nem tudja megközelíteni!

Ezt igazolja a rengeteg díj (VGA 2009 - Legjobb grafika - Uncharted 2, VGA 2010 - Legjobb grafika - God of War III stb.) és az SPU-k!

(Gondolom nem tudod mit jelent - fő maghoz tartozó feldolgozóegység, ami a GPU számításában segít bele - egy átlag játéknak elég 3-4 mag a 8-ból a processzor szerepének betöltéséhe, a többi mehet a GPU-ba - ez az a plusz munka, amire nagyot cs.sznek a multiplatfrom fejlesztők a portolásnál, és ezt használják ki az exkluzív fejlesztők...)

Ha nem hiszed, nézd meg!


Blu-Ray: hangminőségben veri a DVD-t, nem kell két lemezben kiadni a játékot a nagy mérete miatt, így a fejlesztőknek is megvan a lehetőségük a nagy hely kihasználására (ráadásul a HD-DVD-ről nem is beszéltem...)!

A betöltést le lehet csökkenteni egyes játékoknál a telepítéssel...

2011. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/304 anonim válasza:

én elhiszem....de csesznek igen megcsinálni mert a retkes sony nem bír egy felhasználó barát consolt kiadni amire lehet normálisan programozni.....egyébként kinek mire kell a consol ha multizni akarsz xbox (gears of war-t ajánlom :) )

ha singlet imádod akkor ps3,meg azért az említsük meg az xbox elérhetőbb áron található a piacon...tudom most jön az a rész "de a ps3 ba van blu-ray" xD tudjátok mit legyen xD....dög lassú....jó a ps3 de ha tönkre megy valamilye drága javíttatni pl olvasófej

2011. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!