Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tervezek konzolvásárlást, de nem nagyon tudok dönteni.
2008. jún. 18. 18:18
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/304 anonim ***** válasza:
Igen csak az a külömbség a fat és a slim között(meg a kialakítás és ahűtés) És igen le kell tölteni az előzetest és csak úgy lehet megnézni.
2011. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/304 Szerdzso ***** válasza:
Ahha értem. De a fatnak meg a slimnek is jó hozzá a saját hűtése? Gondolom az egyiket nem kell annyira hűteni és azért másabb a hűtése. Illetve néztem a Move-ról most videót. Ott kér kar van a kezedben igaz? Az egyik a mozgásra a másik pedig a célzásra. Én azt hittem csak egy és csak ilyen álló játékokat lehet játszani mint ping-pong meg tenisz meg ilyen House of the Dead játékok, ahol nem neked kell mozognod hozzá. Akkor ugye ennél is ugyanúgy szükség van egy kamerára vagyis inkább érzékelőre amin keresztül be tudod vinni a kontroller helyzetét ?
2011. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/304 anonim ***** válasza:
Eye camerára igen.
2011. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/304 anonim ***** válasza:
ja ház igen. Sport championsnál vannak ezek: íjászat: Egyik movval veszed az íjat másikkal célzol,gladiátorharc:egyik movval kard másikkal pajzs stb... de ezeket játszhatod egy moveal is
2011. márc. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/304 Szerdzso ***** válasza:
Ahha értem akkor egyenlőre nincs több kérdésem. Majd ha eszembe jut valami akkor még felteszem, de ez jobban majd a vásásrlás környékén lesz. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2011. márc. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/304 Szerdzso ***** válasza:
Na most kicsit a játékokról beszéljünk. Mi az a játék PS3-ra akkor maradjunk ennél, de nagy valószínűséggel kiadták azt XBOX-ra is, ami a legrealisztikusabb. Tehát ami nem a jövőben játszódó lövöldözős ami egy másik bolygón játszódik és mondjuk a fizika is elég jó benne. Illetve ha az oszlop kezded el lőni akkor darabokban esik szét meg ilyenek. Szóval mindent egybe vetve melyik játék a legrealisztikusabb?
2011. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/304 anonim ***** válasza:

Uhh. Van a heavy rain de az nem fps... de az ilyen filmes izé...

Operation flashpoint de az mind 2. Arma2

2011. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/304 Szerdzso ***** válasza:
Ahha értem. Ez a heavy rain tényleg jónak néz ki. Én amit láttam és tetszik a videó alapján az az I am alive. Amúgy is szeretem az ilyen katasztrófa filmeket,de az meg pláne ha még az utána következő időt játékosként végignyomhatom. PS2-őn az Alone in the Dark is nagyon tetszett. A God of War is abszolút befutó volt PS2-őn csak mondjuk annak semmi köze a valósághoz :). Visszatérve az I am alive-ra az kijött már vagy csak most fog? Illetve akkor kinek melyik játék volt a legélvezetesebb ? Nem tudom nekem majd melyik tetszene, de csak ki kellene próbálni hogy tudjam melyik jön be legjobban. De ugye nem akarok egy játékért pénzt kiadni ha az nem is tetszik. Akkor csak kidobtam a pénzt. Videók alapján próbálok tájékozódni a játékoknál. Mondanátok nagy játék neveket a PS3-ból aminek érdemes utána nézni ?
2011. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/304 Szerdzso ***** válasza:
Ezen kívül bejön még az MGS Rising is. Igaz annak sincs semmi köze a valósághoz :). Igaz az csak talán XBOX360-ra jött ki, jól tudom ? Akkor hagyjuk ezt a realisztikát. Maradjunk csak a legélvezetesebbnél.
2011. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/304 anonim ***** válasza:
Az MGS az ps3. A legélvezetesebb? Nekem moveal a sport champions csak simán a haeavy rain és god of war összes része
2011. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!