Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tervezek konzolvásárlást, de nem nagyon tudok dönteni.
2008. jún. 18. 18:18
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/304 anonim ***** válasza:
100%

23:34

Eligazítlak te zsíros bajszó ficsúr taknyos kölyök :D hogy:

-egy eredeti ps3 játéknem 15 ezer hanem 10(megjelenéskor új játék) ezer azért az a 5 ezer Ft nem mindegy főleg ha már ennyire pattogsz a játék ári miatt!

-akinek nincs rá anyagi lehetősége az minek vesz ilyen luxus cuccokat?akinek kajára kell az költsön ételre egy konzol nem létszükséges dolog!

-az meg hogy melyik gépben szebbek a játékok programozók tudásától függ!xbox 360 és PS3 exkluzív játékok grafikailag és játékélménybe oda veri a multiplatformos játékokat!

2010. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/304 anonim ***** válasza:
:O
2010. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/304 anonim ***** válasza:
53%

igazat adok wookeynak....attól hogy még valakinek nem teheti meg magának hogy 10 ezrekért vegyen játékot..

egyébként előttem szólóhoz csak annyit hogy mindenkinek ugyan annyi a joga a kikapcsolódáshoz,szórakozáshoz mint

a másiknak függetlenül attól mennyi pénze van...

nagyon elvagyok szomorodva az előző válasz láttán....

biztos apádnak csak 3 BMW-je van....

születnél olyan családba ahol minden fillér számít....

gyereknek legyen ruhája,legyen mit enni.....

majd szólj ha 60 ezer forintból egyedül 4 gyereket felnevelsz...és mikor megkérdezi a gyereked apa miért kapcsolták ki a fűtést?

remélem egyszer ti is át érzitek majd ezt

egyébként nekem vagyis gyerekeimnek xboxot vettem legyen nekik is valami kikapcsolódásuk mert én nemérek velük foglalkozni dolgoznom kell.....

2010. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/304 anonim ***** válasza:
53%

még annyit hogy ez a nem tudok foglalkozni velük ezt ha kérhetem ne forgassátok ki hogy nesze ott a konzol azt játszatok...csak ha hazaérek a munkából vacsorát főzök stb...és mire befejezem ezeket kidőlök és míg a gyerekek ha megtanúltak 1-2 órát lefoglalja őket és szórakoznak példáúl télen ha rossz idő van és én addig is kicsit pihen hetek alvás olvasás...

persze szoktam játszani is velük társas bújócska stb...

de ne maz életemet akarom ide leírni végül is ez a consolokról szól

csak annyit akartam írni hogy nem szégyen ha valaki ki flasheli a consolját (xbox)

mert igen is a mai világba valakinek nem tellik játékra

2010. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/304 anonim ***** válasza:

Itt szó sincs ilyesmiről. Ha valakinek drága a konzol, drága hozzá a játék, akkor ne vegyen. Úgy értem, sok ember PC mellé vesz konzolt, de ha neki ez drága, akkor maradjon a PC-nél, töltse a játékokat, senki nem fogja megvetni emiatt. A PC-t is rá lehet kötni tv-re, lehet hozzá venni kontrollert, szal nagyjából ugyanaz az élmény.

Viszont aki teheti az konzolt vegyen, mert azt kifejezetten játékra találták ki. Nem kell szopni a törésekkel, telepítő kódokkal, nem kell attól félni, hogy elfut-e a gépen, akadni fog-e stb. Csak beteszed a lemezt és megy, még telepíteni sem kell a legtöbb esetben.

De ha sok a 70rugó a PS3-ra, akkor nem kell megvenni, ha ott a PC. Ha nincs pc és a pénz is kevés, akkor xbox és flash...

2010. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/304 anonim ***** válasza:

öcsém :D az utóbbira válaszolnék :D az előtted szólónak sokat segitettél... :D

vagyen pc-t...grat

egy normális pc amin elfutnak a játékok 120-150 ezer forint

szerintem xboxos hősünk 2 vel feljebb egyébként teljesen eggyüt érzek vele

ahogy írta nem tellik rá hogy 60 ezer forintos fizetéséből 150 ezres gépet vegyen és ha még futnak is a játékok 1-2 éven belül elavul és mehet a csere

ami consolnál nem szükséges ezért vett szerintem hősünk xboxot

de amit az előttem szóló makogot.....

egyébként egy ilyen fejlesztés 15-20 ezer között mozog nem akarok túl sokat mondani és a véktelenségig sem lehet fejleszteni

egy flashelt használt jó állapotú xbox 50 ezer ből lehet venni....és ha még tönkre is megy az igénytelenségtől rosszan szellőző helyre rakják akkor is még csak 50 ezret költött 150 ezer helyet....

egyébként örüljön annak hogy lehet választanmi consolok között....

mert aztán lehetne sírni hogy ááá csak ez a fossss consol van a piacon....

2010. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/304 anonim ***** válasza:

meg ki a fa@sz mondta hogy ha nem tellik ps3 ra 70 ezerért vegyen pc-t....szerintem ugyan annyi joga van venni xboxot mint ps3mat egyébként ps3 semmivel se küllömb xboxnál

régi xbox 3600 hangos lehet de ha felmásolod játékot akkor nem is megy....és kevésbé melegszik...

meg egyébként vanna ezek a nagy összehasonlítások....

router meg stb...

ha a gyerek flasheli minek vegyen wifi-t bele?


jah meg akkor számoljunk egy kicsit ha nagyon akarjátok


xbox 360 slim (4gb)

45 ezer van benne wifi minden kiv blu-ray de tök fölös mert úgy jár ez is mint a HDDVD ki jön a holografikus lapka ami 300 gb kapacitása emellet a blu-raj elbújhat..

ps3 160gb

75 ezer forint

30k külömbség egyébként ha meg 250 gb slimet veszek boxba az is csak 65 10 k kimarad és a vinyód is nagyobb...

az meg hogy az xbox ki van hajtva hülyeség.....

csak prociba jobb ps3 mint xbox

ram és gpu-ba xbox viszi a pálmát....

szóval még nincs ki hajtva

és xboxra könnyeb programozni

az meg igaz tényleg hogy azért van több xbox játék mert hamarabb adták ki ez tényleg igaz

de egyébként mindkét consol jó csak a különlegességekben szálhatnak versenybe

kinek milyen gamma tetszik

jah és ha blu-ray filmeket akarok nézni veszek majd egy lejátszót már nem a ps3 legolcsóbb lejátszó van az már 30 k ért és esik az ára

2010. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/304 anonim ***** válasza:
Emberek a kérdezőnek van választási lehetősége és nem azt kérdezte kinek mennyi péze van. 2 választás van: Akinek van pénze megvenni a ps3-at az azt vegyen. Már a ps3-at is lehet jailbrekelni úgyhogy nem kell venni rá játékokat. Mind2vel lehet játszani úgyhogy nem mindegy? Csak az exkluzivok meg a 3d meg néhol a grafika más! És ez miért zavar ha játszol?
2010. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/304 anonim ***** válasza:
Mielőtt kötözködtök, nem ártana megtanulni olvasni! Egy szóval nem írtam azt, hogy vegyen PC-t... azt írtam, hogy ha van PC és elfut rajta a játék, akkor nem kell konzol, ha meg konzol kell, mert nincs PC, vagy van de régi és kevés a lóvé, akkor vegyen egy alap boxot azt kész... Ennyi. Arról meg, hogy a PS, vagy a box a jobb, meg itt van 20 oldalnyi vita. Igen, én azt írtam, ha drága a PS, vagyen boxot. Azért írtam ezt, mert SZERINTEM jobb a PS. Ha a kérdező kipróbálja mind a kettőt, felméri a játékválasztékot, eldönti, hogy mire kell neki a gép, akkor Ő úgyis eltudja már dönteni, hogy melyik a jobb.
2010. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/304 mate1996 ***** válasza:
A ps3 100000x jobb az xbox360-nál.
2010. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!