Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tervezek konzolvásárlást, de nem nagyon tudok dönteni.
2008. jún. 18. 18:18
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/304 Bl!nd válasza:

Sziasztok! Az a kérdésem lenne hogy a PS3 Slimet 250 GB-s rálehet-e kötni egy Acer V193W 19" monitorra?

válaszokat előre is köszönöm

2010. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/304 Bl!nd válasza:
jah és ha nem lehetne rákötni akkor milyen TV-t vegyek ami nincs 100k és mégis szép grafikát ad be?
2010. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/304 Berzeusz válasza:
Én csak annyit tok neked tanácsolni (még ha nincs is PS3-am), hogy én ha ki is lehet kötni a monitorra a PS-edet, akkor is inkább egy LCD TV-t vegyél és ha lehetséges akkor is LG-t mert annak jó a színmélysége, a kontraszt aránya is ár/kategória legjobbja és lehet h 100k-ért már hozzájutsz 1hez, de kicsit többért már hol tuti. A TV menüjét is 1x kezelni. Modelltől függö hány HDMI csatlakozója van (nekem egy régebbi modellem van és azon 3 HDMI kimenet van). Az én TV-mnek (ezelőtt 1,5 éve) 15000:1-hez volt az aránya ami a kategóriájában a legmagasabb volt. Mostmá olyan 120k-ért kb hozzá jutsz egy 82 cm-es és 30 000: 1-hez kontrasztos masinához. Szal 1 szó mint 100 én az LG TV-t ajánlom. (Hátránya az h baromira meléegedik, de ez még elviselhető).
2010. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/304 anonim ***** válasza:
61%

sziasztok

elgem lett amit írtaok sokk hülyeséget (tisztelet a kivételnek)elsőnek is tisztázzuk a processzor nem a játék minőségéről felel hanem logikai és matamatikai számításokat végez GPU felel a játék minőségéröl szóval azzal a 8 magjával ki...a ps3 elg a 3 magos proci is

az xbox 360 meg nem bírja majd addig hogy az 50 gb játékokat 100000 db dvd vel adják ki

mivel ps3 ott a blu.....

vissza térve a pc-re láttam néhány agyhallot kom(e)ntet hogy a pc nem is játékra tervezték.....

a pc a consolok ősatyja.....ja és ha nem a metroba meg tescoba vennétek a pc-t lehet nem 1-2 évet bír cserével hanem 5 évet! jól hallotátok 5 évet bír csere nélkül és itt írogatják ezt cserél azt cserél ha értesz hozzá vagy megkérsz egy szakembert 80-90 ezerből olyan gép jön ki ami 4-5 évig hozzá se kell nyúlni és az alkatrészek ellen pedig itt nem kell 15000ft játékokat venni warez miatt szóval hiába sírtok jaj ez annyi az annyi...pc legalább annyira megéri igaz most kicsit visszahúzódott warez miat

egyébként ps 3 viszi pálmát és venni is fogok 1-et de még 1 szer valaki azt ne mondja azzal 2 agysejtjével nem lehet pc-n játszani am azért van több box mert más fél évvel hamarabb jöt ki de vki volt olyan hűséges ps hogy megvárta ps3 mat mint az eggyik osztálytársam

szóval megkérném azokat akik szeretnek füllenteni csak azért hogy jobb színbe tüntessék fel consoljaikat azzel csak saját tudatlanságukról adnak bizonyítékot

és azért írok hibásan mert ezzekel a kommentekkel +urvára felhúzták az agyam

2010. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/304 Berzeusz válasza:

Az előttem szólónak írva az hogy valaki olyan hülye, hogy azt írja hogy a PC-t nem játékra találták ki részben igaza van csak attól függ hogy mien alkatrészekkel szereled fel. Egyébként meg igen is lényeges, hogy hány mag van egy processorban mert hiába is van a videókártyának is saját GPU-ja az csak a fizikát és a grafikát számolja de tényleges irányítást azt a processor végzi el. Egyébként is ha már csak a technológiát nézzük is (és csak azt !!) akkor is PS3 1000x veri az Xboxot.


Meg azt azé megnézném, hogy te hogy a bánatba tetetsz össze 80-90k FT-ból egy olyan gépet ami 4-5 évig húzza és a legújabb játékokat is viszi gond nélkül legalább medium grafikán. Csak mert az én gépem nemrég lett felújjítva (alapla,proci,ramok,táp) és ezek kerültek 120k FT-ba.

2010. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/304 anonim ***** válasza:

10:01


igen a ps3 1000x veri az Xbox 360-at technológiailag!


csak ezzel az a baj hogy még ez a új technológia egyes játék fejlesztő cégeknek idegen(még így 2010-be is! szégyen!)

és bénáznak vele és multiplatformoknál vagy egyszintű grafikát kapunk az xbox 360-nal vagy csúnyábbat!

de csak azért mert mint mondtam egyes fejlesztők nem értenek a ps3 "programozáshoz" nem tudják kihasználni valódi erejét!


ott vannak a ps3 exkluzívok ami oda veri a multiplatformokat grafikailag!


pl:a God of War 3 és Uncharted 1-2 ami a sony kezébe van nem is tölt egy betöltés után az elejétől a végig nem tölt semmit(biztos tölt de azt nem lehet észrevenni mert köbe megy a játék)

2010. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/304 gab79 válasza:
Üdv! Gondoltam nem nyitok még egy topikot és inkább ide irok.A gondom ugyanaz mint a kérdezőnek, ugyanis konzol vásárlás előtt vagyok és egyenlőre nem tudok dönteni.Végigolvastam az összes választ és elbizonytalanodtam (xbox felé hajlottam).Tény, hogy a PS3 technikailag fejlettebb, ezért hosszabb távon megéri bele fektetni (árban szinte egyformák a slimek).Az xbox a slimmel már majdnem ott van a blue ray kivételével, ami a játékok egyre nagyobb mérete miatt nem elhanyagolható.Sajnos megbizhatóság terén vannak kétségeim az xbox-al, mert a youtube-on már most elég sok piros ledes halál video van fenn a slim-ről, és a fagyásokról, pedig csak most jött ki?A netes rész érdekelne, hogy az xbox-nál csak fizetősen lehet egyeltalán netezni, a ps3-al pedig teljesen ingyen?A flashelés nálam nem befolyásoló tényező, de a felbontás igen.Jól tudom, hogy csak a ps3 képes full hd felbontásra?Ennyi lenne.Remélem lesz segitségem.
2010. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/304 Bl!nd válasza:

Szaisztok! [link]



ez a TV jó lenne PS3-ozáshoz?

jó lenne a kép rajta?

ennyi lenne!bb

2010. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/304 Bl!nd válasza:

öö bocs felejtsétek el amit az elbb írtam ez jobb kérdés meik TV legyen [link]

EZ vagy

[link]

EZ!

pls segítsetek! thx

2010. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/304 anonim ***** válasza:

Bl!nd: ha csak játékra kell, akkor a Philips!


gab79!


1. Mind2 gép tönkre tud menni, ha helytelenül használod!

2. Netezni(úgy, mint e-mail, google stb.) mind2n ingyen lehet! A multiplayer viszont az Xboxnál fizetös, PS3-nál nem, ott ingyenes!

3. Mind2 gép tudja a FullHD felbontást, de FullHD-s játékokból nem olyan sok van! Exkluzívok terén a PS3-ra több, szebb, FullHD-s game van!

2010. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!