Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? (inkabb)

Figyelt kérdés
A laptopom hirtelen kikapcsolt. Nekem az volt a saccom hogy azert mert azelott merult le es epp hogy bedugtam egybol elkezdtem hasznalni. Meg sose csinalt ilyet, de nem kaptam jobbat. A tolto folyamatosan benne volt, es a lampacska jelezte hogy tolti. A haverom azt mondta hogy nem volt rendesen bedugva (ezt ugy ertette hogy a toltes erossege fugg attol hogy a tolto dugaszat mennyire nyomom be a gepbe illetve a konektorba meg akkor is ha a lampacska folyamatos keringest jelez). Komoly velemenyeket szeretnek.

2013. febr. 7. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Olyan nincs, hogy "kicsit" van bedugva.


Ez olyan, mint a "kicsit" terhes vagyok :)

2013. febr. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Neked szerintem nincs igazad, mert én folyton aksi nélkül használom a gépet, és így is tökéletesen megy, tehát mindegy, hogy mennyi kraft van még az aksiban ha egyszer be van dugva a kábel konnektorba. A haverodnak annyiban lehet igaza, hogy lehet, hogy nem volt teljesen bedugva, de a töltés erőssége nem függ attól, hogy mennyire nyomod be a töltőt a gépbe vagy a konnektorba. Vagy be van dugva, vagy nincs (vagy érintkezik minden mindennel rendesen, vagy nem).


Vagy az is lehet, hogy megsérült valahol a kábel, ezért szakadt meg az áramellátás.

2013. febr. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtöknek sincs igaza.
2013. febr. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Sose értettem minek szedik ki a laptoból az akkut. Nem oszt nem szoroz az élettartalmának.
2013. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tápcsatlakozó vagy benne van, vagy nincs. Ez a két variáció lehetséges. A töltés erősséget befolyáasolandó nincs köztes állapot, a gépen sem, a konnektorban sem.

A gép nem biztos hogy a táp miatt vagy az akku merülés miatt kapcsolt ki.

2013. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen, ut kozben rajottem hogy amit eloszor en saccoltam az se valami valoszinu. Nem tudom, talan tulmelegedett es kikapcsolt. Jobbat nem tudok. Koszi
2013. febr. 14. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!