Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játékkonzolt vegyek?...

Milyen játékkonzolt vegyek? Tudom hogy lerágott csont, de mégsem ilyen egyszerű a kérdésem.

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt konzolom. Nézegettem Wii, PS3, Xbox 360-at. Annyi féle és fajta van hogy gőzöm sincs melyiket lenne érdemes megvenni. Nem akarok sem online játszani sem napokat kockulni. Nekem a lényeg hogy ha feljön hozzám egy leányzó vagy haverok, akkor egy plusz szórakozási lehetőség legyen a filmezés mellett (főleg lányok tekintetében). Mondjuk ha már nem tudunk hova menni és már az összes új filmet láttuk akkor legyen mivel "eltölteni" az időt. Szerintem ismerkedési fázisban egy lánynál nem lehet rossz pont. :) Remélem értitek hogy pontosan mire gondolok. Használtam 50 e Ft-ig eddig mindegyikből láttam.

2012. dec. 25. 01:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

23. Hozzászóló!

Legyél boldog a PS3-al,szívből kívánom,sokunknak jó még az a vacak Wii! A trabantos hasonlatott nem kommentálom......

Olcsóbb a Wii,azért veszik??? Ebbe van igazság,de nem sok! Nem hiszem,hogy az a több tízmillió ember szegény,de ha szegény is lenne az sem baj,mert soha nem fogom lenézni a szegényeket! És tudod hány ember éhezik ma,akinek még az a vacak Wii-je sincs??? És csak egy ps1-e(ami nagyon jó),és azzal is elvan! Itt a baj tudod mi??? Hogy sokan,mint te is nem a játékélményt nézik elsősorban,hanem azt,hogy ez az mennyivel erőssebb,mint pl: a proci,mint a másik! EGY sima X-BOX-on is simán el lehet játszani,meg ott a ps2,mai napig a világ tán legsikeresebb konzolja,mai napig veszik,tudod miért??? Mert igaz olcsóbb,de sok ember már úgy gondolkodik,hogy a ps2 grafikája jó,elegendő,és nem PROCI-t számolgatnak!

Te játssz a Ps3-al,én a Wii-vel,a kérdező,meg a 360-al. :) :) Csak tartsd tiszteletben,hogy nem mindenki szereti a ps3-at,és nem mindenkit érdekel a TELJESÍTMÉNY!

2012. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Sanyival egyetértek! Erről van szó!
2012. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

A Ps3 hardverileg erősebb,mint a Wii,de engem ez nagyon nem tud érdekelni. Nekem sokkal jobban tetszenek a játékok Wii-re,mint Ps3-ra! Én nem szeretek lövöldözni,meg ilyesmi,utálom a CoD-ot,de imádom a Mariot, a Zeldát,Donkey Kongot stb...!

Nekem a Wii jobban bejön,mint a Ps3,sokkal,de tiszteletben tartom a Ps3 tudását,és nem vacakozom le!

2012. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!( A Wii tulaj vagyok)

Az X-box 360 Kinectel nagyon jól fogsz járni!

Nagyon jó a Kinect,jó szórakozás!

Örülök,hogy neked a játékélmény számít,és nem a hardver!

Nem a hardvert kell nézni,hanem,hogy milyen játékok tetszenek rá,meg pl: a Kincetel egy jót lehet mozogni! :D :) :) :) A Wii mellett az X-box 360 Kinect is nagyon népszerű Magyarországon (is),de a 360+Kinect manapság tán még a Wii-nél is népszerűbb,jól fogsz vele járni!

2012. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

a nintendo wii a legjobb ha azt akarod hogy ne lehessen abbahagyni

a ps 3 meg xbox 360 csak a grafikába jobb egy kicsit mint a wii

nekem van wii-m hidd el nagyon jó és nem lehet letenni

2013. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!