Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játékkonzolt vegyek?...

Milyen játékkonzolt vegyek? Tudom hogy lerágott csont, de mégsem ilyen egyszerű a kérdésem.

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt konzolom. Nézegettem Wii, PS3, Xbox 360-at. Annyi féle és fajta van hogy gőzöm sincs melyiket lenne érdemes megvenni. Nem akarok sem online játszani sem napokat kockulni. Nekem a lényeg hogy ha feljön hozzám egy leányzó vagy haverok, akkor egy plusz szórakozási lehetőség legyen a filmezés mellett (főleg lányok tekintetében). Mondjuk ha már nem tudunk hova menni és már az összes új filmet láttuk akkor legyen mivel "eltölteni" az időt. Szerintem ismerkedési fázisban egy lánynál nem lehet rossz pont. :) Remélem értitek hogy pontosan mire gondolok. Használtam 50 e Ft-ig eddig mindegyikből láttam.

2012. dec. 25. 01:30
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Kicsit körbenéztem a neten, a választásom valószínűleg az Xbox + kinect lesz. Már csak az a kérdésem hogy az xboxok közül melyiket érdemes megvenni (biztos van érdemleges különbség köztük), és egy reális árat írjatok, hogy legyen mihez igazodnom.
2012. dec. 26. 04:57
 12/35 anonim ***** válasza:
34%
a 4gb-os nagyon szar, van évesdíja ha online akarsz játszani , ha a wii nem pálya inkább ps3-at vegyél
2012. dec. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
36%
Á, jó neki az Xbox, hadd lássa a csaj, milyen cheapass, hogy olcsóbbat vesz, meg íratja hozzá a játékokat is, mert az is ócsó. :D
2012. dec. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Bassszuss nekem ebből nagyon elegem van:ha írja valaki hogy xbox akkor a ps fanok egyből mondják hogy (fúj milyen szar másolt, buherált, faaaszt sem érő rgháztatott foshulladék!) pedig nem. AZ XBOX azért olcsóbb mert a MICROSOFT-nak ott van a windows amivel trilliárdokat kaszáltak tehát megengedhetik maguknak hogy 15 ezer forinttal kevesebbér adják a konzolokat. Kedves kérdező: nagyon jól döntöttél az xboxxal és ha rámhalgatsz akkor ilyet veszel:

[link]


Ehhez 250gb os alapgép egy kontroller kinect, és 3 jó játék jár hozzá a ps3-hoz képest 20k-val olcsóbban. (ps3-nak a move kiegészítője egy szart sem ér).

2012. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
olyan gépem van mint az előző hozzászóló írt. Kinecttel és nagyon király. xbox + kinect!
2012. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
wiiu?
2012. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
A wiiu 120000 forint tehát az nagyon sokk.
2012. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

9es!

Ki a f.szt érdekel,hogy mennyi a processzora???? A Wii vacak? Te is egy menőző 14-15 éves vagy,akinek nem a játék számít,hanem a csúcsgrafika,meg a számok???? És??? A PS3 a legerősebb a 3 közül,de miért kell LE VACAKOZNI a Wii-t??? Meg tudod a mai világban nem mindenki teheti meg,hogy 60-70 ezerért konzolt vegyen....Utálom ezt a menőzést,hogy jaj ez jobb az jobb....MINDENKI AZZAL JÁTSZIK,AMIVEL AKAR!

2012. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
9. hozzászóló,tudod hány embernek van az a vacak Wii???? Az a csúnya ,gyenge,vacak Wii? Nekem egy játéknál a játékélmény számít,és nem az,hogy milyen a gép procija meg a többi....Miért kell lesz@rozni a másik konzolját???
2012. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
9/19 te egy bunkó vagy,már neharagudj!
2012. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!