Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játékkonzolt vegyek?...

Milyen játékkonzolt vegyek? Tudom hogy lerágott csont, de mégsem ilyen egyszerű a kérdésem.

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt konzolom. Nézegettem Wii, PS3, Xbox 360-at. Annyi féle és fajta van hogy gőzöm sincs melyiket lenne érdemes megvenni. Nem akarok sem online játszani sem napokat kockulni. Nekem a lényeg hogy ha feljön hozzám egy leányzó vagy haverok, akkor egy plusz szórakozási lehetőség legyen a filmezés mellett (főleg lányok tekintetében). Mondjuk ha már nem tudunk hova menni és már az összes új filmet láttuk akkor legyen mivel "eltölteni" az időt. Szerintem ismerkedési fázisban egy lánynál nem lehet rossz pont. :) Remélem értitek hogy pontosan mire gondolok. Használtam 50 e Ft-ig eddig mindegyikből láttam.

2012. dec. 25. 01:30
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
ilyen csajozós szempontból, én az xboxot választanám a kinect miatt :D
2012. dec. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
62%
wii-t vegyél és hozzá egy tánc szettet, vagy egyéb parti programokat a kinekt lószart sem ér
2012. dec. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem akarsz multizni hanem inkább "plusz szórakozási lehetőség"-nek akarod akkor Xbox360, Kinecttel együtt. Az egyik ismerősömnek van, és a barátnője is odavan a Kinectért :D
2012. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
62%
Ja ja Wii-t egy táncszőnyeggel,vagy egy parti játékkal,nagyon jó. D:
2012. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
a wii most 29990 forint a media marktban de én az xboxot ajánlanám az sokkalta jOBB!!!
2012. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
27%
haverok a ps3 miatt jönnek inkább de wii a király
2012. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Nekem a ps3 jobban imponálna, amúgy filmnézéshez valamivel csendesebb is.


Ha nem akarod megbuherálni, hogy írott játékokat is vigyen, viszont a garanciád ugorjon, meg lehetőséged se legyen játszani, akkor is jobb választás, mert évi 13ezerért egy csomó ingyenes játékot kapsz, meg nagy engedményeket. És nem csak a szar játékokat adják ám oda ingyen, hanem nagyon jókat!


A mozgásérzékelős cucc nem tudom melyiknél jobb, de nem is érdekel, nekem az ilyen játszogatás az ülő "sport" én próbáltam amúgy, de tiszta idegesítőnek tartottam, hogy ott hadonásszak, meg ugráljak, mint valami hülye.

2012. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
lehetőséged se legyen ONLINE játszani*
2012. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
22%

WII vacak majd pont amiatt fognak járni hozzád a csajok... Már ha 10évesek. Ps3-nak jobb a CPUja és a Processzora.

Ps3ra is van Move mint az Xboxra a Kinect. Vedd meg a Guitarherot lehet az tetszeni fog a csajnak.

Ps3on jól tudsz filmezni! Leszedsz egy 3D Blueray filmet lehet még akció is lesz este... Már PS3ra is van táncszőnyeg szóval mindenben leverte riválisait.

2012. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, hogy őszinte legyek, előrébb nem juttotam. Házimozi szettem van, tehát ilyen szempontból lényegtelen. Fontos az ár is 100 e-t nem akarok rákölteni. Jó nekéem használtan. Az ugrabugra nem rossz ötlet de hülyét nem csinálnék magamból, a 2 joystick-os megoldás tökéletes nekem. Kérlek ezeket a szempontokat is nézzétek.
2012. dec. 26. 04:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!