Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A fiam karácsonyra játékkonzol...

A fiam karácsonyra játékkonzolt kért és a feleségemmel nem tudjuk eldönteni hogy PS3, XBOX, vagy PSP kerüljön a fa alá?

Figyelt kérdés
Ezek közül is szeretnénk neki a legújabbat venni ezért a legújabbnak a nevét és tipusát és írja már le valaki!!

2012. okt. 14. 10:10
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
63%
Ha konzolt vesztek, akkor megtudjátok venni hozzá az eredeti játékot? Mert ha nem, akkor érdemes "okosítani" a konzolt ez pedig az Xbox 360-nal lehet!
2012. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim válasza:
68%
Én is Xboxot ajánlok :)
2012. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is Xbox 360, viszont hogy okositsd azt ellenzem, többe kerül az egész okosítási tortúra nap mint nap mint vásárolni live elérést.

Mennyi idős? Nem lehet hogy egészséges pc jobb döntés lenne? Az Xbox ára nem áll meg az alapgépnél, lesz ott még szép lassan mindenféle amit majd szeretne a gyerek (játékok, kiegészitők, mozgásérzékelő, második irányitó, kormány, stb) akár egy ház árát is ráköltheted ha nem figyelsz oda.

2012. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 u.balázs ***** válasza:
53%
2 alternatíva van, az egyik a hordozható a másik az otthoni(az otthoni ak közül tehát a ps3 és a xbox közül az xboxot ajánlom) de lehet hogy a gyermek a hordozható játékot szereti tehát psp vita. Nektek valahogy óvatosan ki kéne szedni belőle hogy melyik jön be neki(ha otthoni: xbox 360 slim-et ajánlom azok közül a 250GB-set ha nem kell kinect.) ha hordozható psp vita.
2012. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim válasza:
x box 360 slim
2012. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim válasza:
57%
Xbox mert az a legstrapabíróbb
2012. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 Lázár Péter ***** válasza:
41%

PS3.

Ingyen online.

Több jobb exkluzív játékok.(ami xboxra nincs)

2012. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
Xbox 360 slim 250GB, általában pár játékot is adnak hozzá.
2012. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
62%

Fontos, hogy pl. a barátainak milyen van, mert ha velük online szeretne játszani, akkor nyilván ugyanolyat kell venni.

Én az Xboxot ajánlom, igaz, hogy havidíjas a Live (évi kb. 8000 Forint, nem mondható soknak), viszont nekem a PS-en volt némi lag, amit Xboxon ugyanolyan (elég jó) internetsebességgel egyáltalán nem tapasztalok.

Szóval szerintem Xbox (250 gb slim), ismerőseimnek is az van, mind elégedettek vagyunk vele.

2012. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
65%

én ps3 párti vagyok, sokkal jobban szeretem és ajánlom mint az xboxot, (ami mindazonáltal szintén kitűnő játékkonzol), de ami a ps3 SLIM mellett szól: ingyenes multi, és ez nagyon fontos. továbbá a grafikája (szerintem) sokkal jobb mint egy xboxé.

PlayStation 3 Slim

2012. okt. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!