Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A fiam karácsonyra játékkonzol...

A fiam karácsonyra játékkonzolt kért és a feleségemmel nem tudjuk eldönteni hogy PS3, XBOX, vagy PSP kerüljön a fa alá?

Figyelt kérdés
Ezek közül is szeretnénk neki a legújabbat venni ezért a legújabbnak a nevét és tipusát és írja már le valaki!!

2012. okt. 14. 10:10
1 2 3 4 5 6
 31/58 Csák Norisz válasza:
xbox 360. ha pedig hordozhatót akartok akkor psp
2012. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
41%
PS3. Amúgy éssel lehet mondatot kezdeni. Egy ősi babona hogy nem lehet. A nyelvtan könyv jobban tudja.
2012. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

Én mindhármat ajánlom, írom az érveimet mindhez:

1)PSP/PS Vita: Ezek hordozhatóak, de gagyibbak rá a játékok is (kétségkívül élvezhetőek, ne értsetek félre), rengeteg mindenre jó


2)XBOX 360: Inkább az egyjátékos mód a fő rajta, a multija fizetős , a grafikája kicsit marad el (kevésbé éles a kép) viszont jobb az FPS-e (filmszerűbb a játék, "folyékonyabb"). Családi játékokhoz ajánlom hozzá a Kinect-et, ezzel még a szülők is nagyon jól elszórakozhatnak egy kis közös játékkal (ennek hátránya, a hőérzékelő, tehát a konyhai hő, vagy számítógép, esetleg egy elsétáló személy a háttérben teljesen összezavarja a játékot, és ez elég idegesítő tud lenni, mindenképpen nagy nappali vagy tágas gyerekszoba kell hozzá)


3) PlayStation 3 (ebből a Slim a legjobb): Talán ez a legjobb a három közül, tényleg nagyon kevéssel jár az Xbox előtt, a grafikája talán egy picit jobb, viszont ez alacsonyabb FPS értékkel jár. Családi játék gyanánt ide a Lego Star Wars (bármelyik része) megfelel, különleges előnye, hogy a 2-es számú játékos bármikor ki-be léphet (tehát akár főzés, takarítás vagy egyéb mellett is lehet játszani megállítás nélkül)


3+) Lehetséges választás még a Wii, de erről nem sokat tudok, remélem valaki kiegészíti a válaszomat :) (ha sportosabb játékra vágynak, inkább a Kinectet ajánlanám, élvezetesebb)



Nekem PlayStationom van, a legjobb barátomnak XBOX-a, és mindig nagyokat csatázunk, hogy melyik a jobb. Vannak előnyök és hátrányok, igyekeztem mindent leírni, amit csak fel tudok hozni :)

2012. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
még annyit kihagytam, hogy az Xboxon nehezebb a filmnézés, (javítsatok ki ha nem így van) de a barátomnak csak az eredeti filmeket játsza le, azt is csak DVD-ről.
2012. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:

#33, nagyjából igazad van, annyival egészíteném ki, hogy igaz, hogy az Xbox Live Gold fizetős (évi 8000, nem megfizethetetlen), viszont tökéletesen működik. PS Network-ön pedig én néha lagot tapasztalok. (Ugyanolyan nettel játszok mindkét konzolon, és az átlagnál bőven nagyobb is a sebessége.)

Én az Xboxt ajánlom mindenképpen.

2012. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
Ezt nem vitatom, nekem még egyszer se laggolt :)
2012. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
béna a neted ha laggol
2012. nov. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

#37: 60 Mbit/s... és xboxon nem lagol... de biztos okos vagy. ;)

#35.

2012. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 u.balázs ***** válasza:
Igen lehet xbox nak fizetős de jobb, most adják ki rá az internet ex.-t .igen eggyes játékoknál (multis) ps3 néha be laggol egy picit,2. ps3 nak meg már 4x feltörték a netjét, bár igaz 1-2nap multi nélkül kibirható még az uberkockáknak is.kicsit szebben van kidolgozva az xbox live-ja de ezeknek az ára 8000 Ft ami igaz nem sok 1 évre picitsem de azért több mint 0Ft. Igaz én ettől még xboxot ajánlom.
2012. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
#39, teljesen igazad van. Az alkalmazások miatt is megéri az Xbox. Havi 600 Ft Live-ra (leosztva az éveset) meg senkinek sem hiszem, hogy megoldhatatlan lenne.
2012. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!