Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játékkonzolt vegyek?...

Milyen játékkonzolt vegyek? Tudom hogy lerágott csont, de mégsem ilyen egyszerű a kérdésem.

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt konzolom. Nézegettem Wii, PS3, Xbox 360-at. Annyi féle és fajta van hogy gőzöm sincs melyiket lenne érdemes megvenni. Nem akarok sem online játszani sem napokat kockulni. Nekem a lényeg hogy ha feljön hozzám egy leányzó vagy haverok, akkor egy plusz szórakozási lehetőség legyen a filmezés mellett (főleg lányok tekintetében). Mondjuk ha már nem tudunk hova menni és már az összes új filmet láttuk akkor legyen mivel "eltölteni" az időt. Szerintem ismerkedési fázisban egy lánynál nem lehet rossz pont. :) Remélem értitek hogy pontosan mire gondolok. Használtam 50 e Ft-ig eddig mindegyikből láttam.

2012. dec. 25. 01:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

meg ha a ps3 olyan király lenne akkor nem vettek volna 25,9 millióval többet világszerte wiiből [link]

[link]

nem jobb, nem is rosszabb csak más, az egyik ferrai a másik hummer

2012. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Maximálisan egyetértek,jár a zöld kéz. :) :)

2012. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

18as!Nem akartam azt ,hogy a kedves kérdezőre rásozzanak valami vacakot. A wii olyan mint egy játékterem, nem tudsz vele komolyabb játékokat játszani. Pl egy CoD vagy egy Battlefield.

Miaz hogy menőzök? Én nem akarok a grafikán vitatkozni. Aki nem ért hozzá az ne vitatkozzon ezen. Nem véletlen hogy van TV 100.000ért és 200.000ért is, pedig ugyanakkorák.

Persze ,hogy több WII-t adtak el. Több embernek futtya Trabantra(WII) mint Ferrarira(PS3).

Tessék akkor mondja megy egy XBOX-os mivel jobb az Xbox360.

2012. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
vam cod wii-re......
2012. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Először örültem a sok hozzászólásnak, de miután elolvastam őket, megváltozott a véleményem... Értem én hogy van akinek ez a másiknak pedig az jön be. Az nem érdekel hogy picivel gyorsabb a processzora, az kivel játszani fogok, egyrészt nem ért hozzá, másrészt meg k*rvára lefogja sz@rni. Szerencsére már kezd körvonalazódni a dolog, Xbox 360 250 Gb + kinect-et fogok venni. De még mindig nem vagyok teljesen tisztában a dolgokkal, olvastam hogy az sem mindegy hogy mikori a gép, az újabbak flashelhetők (ez nem tudom mire jó, kérlek írjátok le). Minden hasznos információt szívesen fogadok. A cd másolásról meg annyit hogy használtan lehet venni az ár töredékéért eredeti játékokat. A live-ról is írhattok, mennyibe kerül, mire jó stb...
2012. dec. 26. 18:57
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia én vagyok az aki küldte a linket!

a flash arra való hogy vigye a másolt játékokat, de ezt nem ajánlom mert nagyon drága és tönkreteszi a gépet

-az hogy mikori gyártású az a slimeknél mindegy mert azok már nem lesznek 3ledesek, bár gyári hiba előrordult már de mióta kijött az új modell csak 2-szer

-a live-val tudsz multizni, dlc-ket, tartalmakat, trailereket, előzeteseket letölteni és 1 évre 7500 ft ami nem túl sok, hasznos cucc

-használtan egy játék 2500-5000 forintig terjednek bár van olyan játék ami újonnan kerül ennyibe

remélem tudtam segíteni és ha szerinted a válasz hasznos volt akkor adj egy zöld kezet :)

2012. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Akkor az xbox360 flasheléssel ne foglalkozz ha eredeti játékokat akarsz.
2012. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Ez kész röhej.

Ha valaki azt írja xboxot vesz jönnek a ps fanok.

Ha valaki azt írja pss-t vesz jönnek az xbox fanok.

Mind a kettő jó mindenkinek más jön be.

Senki se szarozza le a másikat, se a wii-t.

Szerintem PS3 haverom szerint Xbox.

Még se essünk a másiknak.

Nekem az exclusive játékok miatt jön be a ps3.

Meg eddig volt ps1-em ps2-m és megvoltam vele elégedve.

Amúgy a ps1-et se fikázzátok le mert azon vannak jobb játékok mint a mai játékok. (Crash Bandicoot)

2012. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
A PS2 volt a világ legsikeresebb konzolja ez abból is látszik hogy még ma is adnak ki rá új játékokat. De egyáltalán nem biztos hogy a Ps3 is ilyen népszerű marad.......
2012. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

23as.

Tudod valaki szereti a Mariot is ebbe belegondoltál? És valaki szereti a CoD-ot,valaki meg rühelli!!! A Wii-re is van CoD,VAGY ha ott nem komoly,akkor csak a csúcsgrafika számít nem???? É te pont ezzel a trabant,ferrári hasonlattal sértettél meg több millió Wii tulajdonost,és látod a kedves kérdező se wii-t nem vesz,se ps3-at,és nagyon jól fog járni a 360-al,mert a kérdezőt nem érdekli,h a proci mennyivel gyorsabb. Játszottál már SNES-en????? Nagyon népszerű még mindig,és aztán a mai viszonyok között,nem a csúcstechnológia,de mégis jó!

2012. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!