Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Osszes ps vita egyforma? Ugy...

Osszes ps vita egyforma? Ugy ertem mint a psp-be 1000,2000stb. vitan nincs ilyen, ott mindegyik megyforma? es szerintetek meg eri venni, mert nincs jo jatek ra, es ki tudja mikor lesznek ra ujak, es addig mit csinaljak vele, ha nincs ra jetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nincs csak egy változat (na jó 2, mert van sima wifi meg wifi+3G), de amúgy egyforma.

Az hülyeség, hogy nincs rá jó játék, van rá már most is, de csak 4-5. Később viszont lesz rá sok játék, szóval ráérsz később is megvenni.

2012. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
addig vegyek psp-t? de rossz a grafika :(
2012. aug. 9. 15:11
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ne vegyél addig psp-t de te tudod. Nekem már kb 3 éve van psp-m. aztán ha megveszed a psp-t vehetsz rá játékokat 4-5-6 k ért, hacsak ki nem flashelteted. Aztán veszed a ps vita-t ami játékokkal együtt van kb 70k plusz amit megvettél psp azis kb 35-40 flashel vagy játékokkal együtt.ez így durván 115k. szerintem várj még több játékra

a vita-hoz. egyébként még lassan addig maga a konzol ára is megy lejjebb.


Z.

2012. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!