Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám nem hisz nekem . Mit...

Az apám nem hisz nekem . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma felkeltem és apa úgy kezdte hogy hol a pénz nem tudtam miről van szó , de azt mondta hogy én kivettem a tárcájából egy 10ezrest és kicseréltem egy 5ezresre . ( szerintem elszámolta .. ) Engem gyanusít hogy elloptam ... nem én voltam nem loptam el semmit és hiába tagadom nem hiszi el . Már olyanokkal fenyeget h elzavar a p*csába meg vegyem fel anyámmal a kapcsolatot ( nem tartjuk a kapcsolatot 4 éve ) . Nem tudom mihez kezdhetnék , végső elkeseredettségembe írtam ide . Remélem segítetek :(
2011. dec. 29. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
szegénykém... :( a helyedben azt tenném hogy leülök mellé és elmagyarázom neki töviről hegyire amit ide leírtál...hogy elszámolta biztos gondolja át újra ez neked nagyon rosszul esik nem hagy nyugodni és hogy addig ne gyanusítson ilyen durvaságokkal hogy elzavar amíg nem tudja ponosan hol a pénz stb. sajnos én apum is ilyen volt..hajthatatlan amíg nem döbben rá hogy nincs igaza..
2011. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
próbáltam , de én jöttem ki még rosszabbul belőle
2011. dec. 30. 00:07
 3/10 anonim ***** válasza:

huuu az kemény... én lehet megkérdezném azt hogy neked valójában mi a bajod ? milyen ürügy ez hogy kötöszködhess? ennyire bízol bennem ...köszi

/// de ezt gondolom még nem mered, hány éves vagy amugy?

2011. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem merem . így is kaptam 1-2-t ok nélkül . 16 vagyok és csaj .
2011. dec. 30. 00:31
 5/10 anonim ***** válasza:

16?? és meg mert ütni ? ilyenkor miért vagyok tehetetlenn?:(

minket is ütött apánk de én 14 évesen megelégeltem és tettem ellene...m1.. nagyszüleid nincsenek? vagy apáddal reménytelenen a helyzet?

2011. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát azért elég fura alak az, aki feljelenti az apját, mert az megüti...


Ha már korábban eljátszottad apád bizalmát, sajnos nem nagyon van megoldás. De próbálj továbbra is őszinte lenni, mondd neki, hogy tényleg nem te voltál. Ha a szemébe nézel és kitartasz az állítás mellett, előbb-utóbb hisz neked.


Egyszer nekem is volt olyan, hogy apámmal az elszámolásom 20000Ft-os különbözetet mutatott, ő teljesen kiakadt, mondván, hogy nem tartozik nekem annyival, üvöltözött velem, lementem a szobámba, hozzá se szóltam vagy 2 napig, és elfelejtettem azt a 20000-est, mondván hogy leszarom, többet ér nekem a családi béke, mint az 5 havi zsebpénzem... Persze rohadtul ki voltam akadva, de túltettem magamat rajta. Ha olyan anyagi helyzetben vagy hogy megengedheted magadnak, hidd el többet ér a béke, mint 5000Ft.

2011. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélem, hamar rájön, hogy hová tette a pénzét. Akkor majd lenyugszik. Addig inkább kerüld vele a társalgást.
2011. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló! csak nyugodtan kérdezem hogy ki beszélt itt feljelentésről? nem értem mire írtad
2011. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem volt apukád az utóbbi napokban boltban, ahol elkölthetett a pénzből? Nem adott kölcsön valakinek vagy nem adott meg kölcsönt?


Nálunk is volt hasonló eset, 8000Ft hiányzott a szekrényben lévő pénzből és a szüleim reggel engem faggattak, hogy elköltöttem?, mire költöttem?, miért?... Kiderült, hogy az egész estét azzal töltötték, hogy átrágták, ki mire költött és akárhogy számolták, kb 8000 hiányzott, és reggelre elég paprikás hangulatba kerültek. Nálunk az volt a megoldás, hogy anya "elfelejtette" mondani, hogy 3000Ft volt apa ajándék zsebkése, apa meg nem mondta anyának, hogy 5000Ft-ért vett neki egy kávéfőzőt...

Utána nem győztek tőlem bocsánatot kérni, mert soha nem adtam nekik okot arra, hogy ilyet feltételezzenek.

2011. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , kiállok az igazam mellett , nem érdekel már az egész majd jobblesz pár hét múlva ennyi .
2011. dec. 30. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!