Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok a vita, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok a vita, és nem tudom mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

1,5éve vagyunk együtt barátommal, és egy ideig nagyon jó volt minden. Mostanában viszont rengeteg a veszekedés. Nagyon feszült és rengeteg gondja van(autó hitel, van egy cége amit meg szeretne szüntetni de azt se olyan egyszerű).. de mindig én vagyok az az ember akin megpróbálja levezetni a feszültséget ami benne van. Tudom hogy szeret, és én is ki mondhatatlanul szeretem.. de már idegesít hogy mindig én vagyok az áldozat. Olyan apróságokon is képesek vagyunk össze veszni, amin más csak nevetne egyet. Mondtam neki hogy tartsunk egy kis szünetet és gondolja át hogy mi zajlik benne, hogy biztos meg érdemlem-e azt a sok rossz szót amit kapok, csak azért mert neki rossz kedve van. De azt mondta hogy nem bírna ki nélkülem egy napot se. Mit kellene csinálnom? Mivel tudnám elérni hogy ne veszekedjünk ennyit? Hogy segíthetnék neki?

Kérek mindenkit hogy csak normális választ írjon.


2011. máj. 29. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a stresszes viszonyok nagyon kihatnak az emberi kapcsolatokra. Nehéz lehet most nektek. Próbálj megértő, türelmes lenni. Elfogadni, hogy most ilyen. Próbálj örülni annak, hogy te vagy a mentsvára. Ki legyen az, akit még ha meg is bántunk, akaratlanul, ne a legközelebb álljon hozzánk. Próbáld úgy megközelíteni, hogy jó, hogy vagy neki, mert meg tudja veled osztani a gondjait, még, ha ez neked rosszul is esik. Csak túl lesztek rajta.
2011. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő is mondta este hogy nem érti hogy miért azt bántja akit a legjobban szeret. De az a baj hogy megbeszéljük a dolgokat 1-2 napig minden szép és jó, utánna megint jönnek az apró kis hülyeségek. Tudja nagyon jól hogy mennyire szeretem és mennyire rossz nekem is amikor látom rajta hogy valami nincs rendben. Próbálom vígasztalni, vagy elterelni a témát.. de olyankor sajnos lehetetlen kizökkenteni a gondokból.
2011. máj. 29. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben járok,csak fordítva...


Régebben ő vette nekem a sört,mostanában meg már úgy kell kibontanom,hogy ne is hallja...26/f

2011. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha attól jobb lenne, vennék neki.. sőtt még ki is bontanám a sörét:)
2011. máj. 29. 10:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy ez "varázsütésre" nem fog változni..

Minden azon múlik,hogy meddíg viseljük a párunk hülyeségeit..

Még pár hétig,vagy egy életen át..

2011. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha kell akkor egy életen át.. majd csak meg szokom:)
2011. máj. 29. 10:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak tudod egy ilyen típus még a gyerek előtt sem tudja visszafogni magát..

Szegény gyerek,ő fogja inni a levét ennek az egésznek..

2011. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen menj el otthonról, amikor elkezd tombolni, és csak akkor állj szóba vele, amikor már lehiggadt.
2011. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gyerek nincs:) amúgy pont ez az hogy nem tombol. Vissza fogja. Meg se szólal, magába folytja. És egyszer csak kitör magából. De akkor is inkább csak bunkózik.. és olyankor minden mindegy neki.
2011. máj. 29. 11:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát menj el, amikor kitör és bunkózik.
2011. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!