Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX témában tudnátok...

PS3 vs XBOX témában tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziazstok! eléggé analfabéta vagyok a témában, de szeretnék valami jó kis játékkonzolt amivel tudok itthon játszani. szerintetek melyik éri meg jobban? melyik viszi jobban az új nagy grafikájú játékokat, és melyik nem avul el minél később? most a piacon használtan elég sok van 50e körül, na én egy ilyen gépet keresek. az xboxoknál mit jelent az hogy flashelt? és kérlek azt is írjátok le, ha adtok tanácsot, hogy melyiket érdemes megvenni, hogy pl. xbox slim 250 gb megy ilyenek... az arcade meg a slim, és az elite miben különbözik, meg a sok gigabite mit takar? olyan gép kéne ami viszi a battlefiled 3-at, a fifa 13-at majd ha kijön, meg valami jó kis nfs-t, lehet rajta wifizni, és olyan 50-60ezer között van kontrollerel együtt. Előre is köszi a válaszokat:)

2012. aug. 3. 00:10
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Ui.: bocs a helyesírási, nyelvtani és nyelvhelyességi hibákért:P
2012. aug. 3. 00:17
 2/45 anonim válasza:
Nos ha xboxot vagy ps3 akkor ps3, de te szerintem inkább az xbox360-ra gondoltál. Nekem abból volt egy elite gépem, a slimet nem ismerem szólva a különbség nem tudom mi. Nekem a 250giga nem kellett mert soha nem telepítetetm játékot, szóval az csak akkor szükséges ha telepakolod gamekkel. A grafikai dolgok nem úgy mennek mint pcn, annyira sok fajta konzol nincs meg konzolon hardvert sem kell frissíteni, szóval elméletileg egy elite vagy egy slim gépen mindegy elmegy. Amúgy ha slim vagy elite akkor nyilván slim, az az újabb.
2012. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

"szerintetek melyik éri meg jobban?"

Semelyiket,mindkettőre többnyire sz*r játékok jönnek ki


"melyik viszi jobban az új nagy grafikájú játékokat, és melyik nem avul el minél később?"

PS3 jobb grafikai teljesítményt tud nyújtani de ez csakis az exkluzív játékainál figyelhető meg,a multiplatformos játékokban nincs egetverő különbség


"az xboxoknál mit jelent az hogy flashelt?"

Röviden ennek a segítségével letudsz játszani másolt játékokat


"az arcade meg a slim, és az elite miben különbözik, meg a sok gigabite mit takar?"

Slim annyiban különbözik hogy kisebb.A GB-ok pedig azt jelzik hogy hány GB adat telepíthető fel rá(például játékok feltelepítése,ezt úgy képzeld el mint a merevlemezek PC-nél)


PS3-al biztos hogy lehet wifizni szerintem Xbox360-nál is


Még egy fontos dolog,hogy PS3 multiplayer ingyen van,Xbox-nál fizetni kell

2012. aug. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim válasza:

"Semelyiket,mindkettőre többnyire sz*r játékok jönnek ki"

Ez most komoly? Már szinte mindent konzolkra fejlesztenek, onnan portolják PC-re.

2012. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy PC párti vagyok?Nem csak ez a két konzol létezik a világon.Ott van még a PS2/PS1/NES stb Sokkal jobb játékok jelentek meg azokra
2012. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
13%

Ebben minden benne van wifi 250GB HDD az ára is jó!!

[link]

2012. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

PS3 jobb, de a box sem szar, szóval lehet az is elég lenne neked.

PS3-on jóval több az exkluzív és ingyenes a multi, ez a két legnagyobb előnye, meg ott van még a jobb multimédiaképesség és a blu-ray lejátszó, meg még pár egyéb dolog.

2012. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
13%

Ez is egy jó megoldás árban +4 játék+3 hónap gold tagság

[link]

2012. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
0%
Meg hogy lezabálja a villanyórát a helyéről a jó kis PS3 blu-ray filmekből meg 10-15 jön ki évente de lehet hogy sokat mondtam!!
2012. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Azért mert anyukád xbox-ot vett neked karácsonyra még nem kell ennyire isteníteni.

Amúgy ahogy már írták PS3 a jó választás.

2012. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!