XBox360 - Milyet érdemes venni? Az XBox 360 Slim, arcade, elite stb. mind viszi a sima XBox 360 játékokat?

Figyelt kérdés

Üdv! Úgy döntöttem, hogy veszek egy XBox 360-at, de nem tudom milyet vegyek, és mi a különbség az egyes termékek közt. Ugye rengeteg fajta van, Arcade, Elite, sima, Slim, stb. Ezek mind viszik a sima XBox 360 fajtájú játékokat? Ha pl. veszek egy alap kis pár tízezerforintos Arcade-t az mivel rosszabb mint az Elite azon kívül hogy nincs rajt nagy tárhely, és kicsit lassabban tölt be? (nekem nincs szükségem tárhelyre, csak a mentéseknek, és nem zavar, ha fél perc mire betölt valami és nem 2 másodperc)

Ugye nem fog rajta laggolni egyik játék sem és nem lesz kockás a graf csak mert kis szar arcade és nem fullos elite? Mi más miatt jobb az Elite? Stb. pls sürgősen válasz kell holnap mennék megvenni!


2010. dec. 21. 23:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Amúgy ilyen árakkal nem nagyon érdemes megvenni , hisz ha máshol vennéd ahol mondjuk 62k a 250gb-os , akkor még marad pénzed esetleg 1-2 játékra is
2010. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Jah, de lehet szüleim megvették már nekem, mondtam nekik hogy kéne egy kis lé erre, éget is a pofám elköltözöm tőlük és rá pár hónapra már pénzt kunyizok, de tök normálisan fogadták, viszont azt mondták, inkább nem adnak semmit álljak meg a saját lábamon stb, igazuk van, de mindig így kaptam meg karácsonyra vmit amit vártam nagyon, hogy azt kamuzták hogy nincs rá lé stb. Szóval reménykedem de most hogy így mondjátok kicsit (de csak egy nagyon icipicit :D) sajnálnám a dolgot. De mégis csak új lenne meg még is csak lenne egy még aznap nem várni 2-3 hetet mire ráveszem magam hogy rendeljek. Köszi mindenkinek! Tényleg sokat segítettetek, majd még jelentkezem :-)
2010. dec. 23. 23:43
 13/26 anonim ***** válasza:
Sok sikert , és boldog karácsonyt :D
2010. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ja tényleg 10 perce karácsony napja van :D Hamarosan szenteste. Boldog karácsonyt mindenkinek :-)
2010. dec. 24. 00:10
 15/26 anonim ***** válasza:

hülyeség! csak nem írják oda de 4GB SLIM!!! a vaterához hozzászólnék: én sok mindent vettem ott, többek közt xboxot is és SEMMI baja nincs!!!! szóval fontold meg mert nem akarok olyan tudatban élni hogy 90k-ért vett valaki xboxot... na ne szopass már! és elektronikai cuccokat mért nem veszel neten??? áá nemértelem csinálj azt amit akarsz engem nemérdekel

PEACE

2010. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

A 9 éves kamus rajcsávók (mint az előző hozzászóló)

véleményére nem vagyok kíváncsi. Egyébként megkaptam karácsonyra, mondtam szüleimnek, hogy mennyire drága volt, de azt mondták nem baj, így legalább biztos volt és nem bizonytalanul lett véve... Jobb ez így tényleg. Én párszor megszívtam vaterával is meg mással is... És nekem ennyi elég volt ahhoz hogy ne baszakodjak vele... Annak meg csak őrülni tudok ha más jól járt vele. (Mellesleg szállítási díjjal együtt már ugyan ott vagyok árban ha rendelek mint ha ott veszem meg)

2010. dec. 26. 12:09
 17/26 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a segitő emberke aki kb 3x írt .


Tehát megszeretném kérdezni ,hogy várhatóan megfogod-e venni a Halo sorozat akármelyik darabját ? Ha igen , játszanék veled :) amúgy mi a GamerTagod ? tehát a neved ? mert felvennélek , és adhatnék 1-2 tippet :)

2010. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az fps - lövöldözős játékokat nem szeretem joy-al játszani, és még arra sem jöttem rá, hogy kéne live-ra csatlakozni :D. Meg most amit kaptam mellé játékot azzal nyomulok (Brütal Legend) ezen nincs multi tudtommal de nemsoká kijátszom, akkor megveszem magamnak az Assasin's Creed Brotherhood-ot aztán meglátjuk. Ha fps lövöldözőst veszek akkor szerintem Black Ops vagy Crisys
2010. dec. 27. 21:18
 19/26 A kérdező kommentje:
Baj van. Elindítom az XBOX-ot, és hibát ír ki. ,,System Error. Contact Xbox Customer Support. És még pár nyelven ugyanezt. A bekapcsoló gomb pirosra színeződik, a jostyckon (bluetouth-os) villog az X gomb. 10-20 próbálkozáés után ált. elindul. Mi lehet a baja??? PLS HELP
2010. dec. 28. 21:17
 20/26 anonim ***** válasza:
A bekapcsoló gombnál az egész piros körbe, vagy van 1 hely ahol zöld/fehér ? HA mindegyik piros, túlmelegedett az xboxod a SOK (egy huzamban 5-10 óra) használat miatt. Sajnos ezt max szervízben lehet megcsinálni, vagy garanciálisan visszacseréltetni
2010. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!