XBox360 - Milyet érdemes venni? Az XBox 360 Slim, arcade, elite stb. mind viszi a sima XBox 360 játékokat?

Figyelt kérdés

Üdv! Úgy döntöttem, hogy veszek egy XBox 360-at, de nem tudom milyet vegyek, és mi a különbség az egyes termékek közt. Ugye rengeteg fajta van, Arcade, Elite, sima, Slim, stb. Ezek mind viszik a sima XBox 360 fajtájú játékokat? Ha pl. veszek egy alap kis pár tízezerforintos Arcade-t az mivel rosszabb mint az Elite azon kívül hogy nincs rajt nagy tárhely, és kicsit lassabban tölt be? (nekem nincs szükségem tárhelyre, csak a mentéseknek, és nem zavar, ha fél perc mire betölt valami és nem 2 másodperc)

Ugye nem fog rajta laggolni egyik játék sem és nem lesz kockás a graf csak mert kis szar arcade és nem fullos elite? Mi más miatt jobb az Elite? Stb. pls sürgősen válasz kell holnap mennék megvenni!


2010. dec. 21. 23:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

A játékok mindegyiken pont ugyanúgy futnak.

Ha ezek, amiket leírtál mind nem számítanak, nyugodtan vegyél Arcade-ot.

2010. dec. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz neten játszani akkor Arcade, de ha Live-olni is akarsz, akkor Slim 4GB, kb egy árban vannak, de a slim újabb, halkabb, szebb, és nem kell venni hozzá 15.000-18.000 ft-ért egy WIFI-vevőt.Meg azon van KINECT csatlakozó is, nem kell átalakítót venni.


Majd írd, hogy mit vettél, és hogy milyen.Mert én karácsonyra veszek majd egy Slim 4GB-t.

2010. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Egyenlőre úgy döntöttem, nem veszem meg, mert a legolcsóbb XBox amit a városban találtam 72.000. forint, nincs hozzá WI-FI, egy bluetoth-os jostyck van hozzá, és 4GB-os... A normálisabb 92e-től kezdődnek. Szóval még gyűjtök kicsit addig kommenteljetek sokat mit érdemes mennyiért meg milyet hasonlók
2010. dec. 23. 15:39
 4/26 anonim ***** válasza:
ezt nemértem. mivan??? városban? mért akarsz te helyben venni? van csomó online webáruház kiszállítással, vagy ha drága akkor ott a vatera, de 72000Ft?????????? amúgy ha csak simán akarsz vele játszani akkor sima xbox, nekem is olyan van és SEMMI problémám nincs vele! én vaterán vettem újonnan 60000Ft-ért. +26 db eredeti játék, ami ajándék volt
2010. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
tárhelyeset vegyél mert ha nincs tárhely! akkor hamarabb tönkre mén az olvasó fej benne!
2010. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Okés köszi, akkor a 90 ezrest fogom majd megvenni :D

Webről nem veszek műszaki cikket csak játékot és azt is max olyan webről ami van rendes bolt is pl. CD Glaxis... De vatera? :D Lehet pont kifogok egy olyat ami full gally...

2010. dec. 23. 19:51
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Oké ... elmondom mi a szitu :


A SLIMET KIVÉVE AZ ÖSSZES GYÁRTÁSÁT LEÁLLÍTOTTÁK ..


Tehát ha nem pl. vaterán, vagy ilyen maszek konzolboltokban veszed , akkor kb sehol se fogsz kapni .


Slimnek 2 változata van :


1. 4gb


2.250 gb-os


A 4 gb-os az annyit tud , hogy nem olyan csillogó a bevonata a gépnek , hanem matt , és csak 4 gb-os a merevlemeze (kb semennyi )


A 250 gb-os nak csillogó a bevonata , és 250 gb-os a merevlemeze


Mindkét gépben beépített wifi van , B/G/N szabású .


Mindkét fajtában halkabb hűtés van , és a lemezbeolvasás is halkabb lett


A régebbi fajta gépeknél (Elite ,Arcade) eléggé nagy volt a túlmelegedés esélye . A Slimnél ezt a dolgot megoldották , tehát kb semennyi esély sincs erre .


Ne ilyen 576-nál vegyél mert :


1. SOKKAL DRÁGÁBB


2.Hiába drágább , ugyan azt kapod , csak azért adják drágábban , mert 576 a nevük és megtehetik -.- (mocsok banda)


Lehetőleg újonnan vegyél , kb annyiba kerül mint a használt , max 1-2E-vel drágább , ami bőven megér annyit ,hogy tudod ,hogy te voltál az első tulaj .


HA további információra van szükséged , írj rám !!!

2010. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Még annyit írnék ,hogy kb mik az árak


A 4gb-ost azt megkapod ,ha jó helyen veszek 45-55k-ért


A 250 gb-ost 62-68k-ért tudod megvenni , mondjuk én 1 héttel ezelött 64k-ért vettem , full újon , 2 db játékkal (a játékok ÖSSZ ára megér vagy 10k-t)


A 70-100k-s gépek tartalmaznak általában még egy másik cuccot is , ennek neve : KINECT


Ez egy mozgásérzékelős szerkezet , ami újfajta játékélményt ad . HA érdekel keress rá youtube-on pl.

2010. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ez most tényleg sokat segített, bár pár dolgot elmondtak a boltban, de sokmindent nem.

Sopron mellet lakom Harkán, ez egy kis falu, semmi komolyabb üzlet nincs, csak kocsma, templom, kultúr, és egy cukrászda. Ennyi az egész. Ha bármit akarok, (ruha, elektronikai cucc, étterem, stb.) akkor Sopronba kell mennem, de kb 5 perc busszal. Na már most, sehol sem árulnak már XBox-ot, csak az Euronicsban, ahol a legolcsóbb 4GB-os sima XBox360 (nem arcade, nem Slim, semmi) 72 kiló. 90 rongy a normálisabb, ugyanolyan, 250GB-os. Egyikhez sincs kinect érzékelő, szóval... nem tudom. Ezekből 4 van, 3 250GB-s 1 4GB-os, és röhögni fogtok, DE ENNYI VAN AZ EGÉSZ VÁROSBAN!!!!! Körbenéztem minden boltot ahol csak lehetett, de semmi, még tartozék sem, vagy valaki aki összerakna egyet... Semmi... És ezt is hamarosan elviszik, de még el van rakatva. Rendelni nem akarok, mert ki tudja mi történik vele, míg ideér, na meg 5-6 e forintos szállítási költségek mellet azért köszi, akkor már ugyanott vagyok árban. Szóval nem tudom mi legyen. Nem beszélve arról hogy normálisabb játékok hozzá 10-19 e körül mozognak... Szóval 4X is meggondolom mit csinálok, de szerintem várok még kicsit, addig meg rendbe hozatom ezt az őskövület szar gépet pár ezerért ha lehet... Ha nem, akkor pár hónapig szopom a faszt a falat lesve meló után itthon. Szerintetek érdemes megvenni vagy unatkozzak végig az életemből pár ezer órát?

2010. dec. 23. 22:55
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad az , hogy nagyobb városból rendelsz (pl. GYŐR) Sajnos én BP-i vagyok , így az ottani dolgokat nem nagyon ismerem :S Ha bármi segítség kell a BP-i boltokkal kapcsolatban , szólj :)
2010. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!