Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit lehet csinálni a régi...

Mit lehet csinálni a régi nyomtatókkal?

Figyelt kérdés
A szüleim 2007-ben vettek nekem egy HP Deskjet nyomtatót. Már nem gyártanak hozzá patront. Lomtalanításkor tilos kirakni.

tegnap 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tegnap 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lomtalanításkor szinte mindig mindent kiteszek, nem igen emlékszek olyanra hogy valamit vissza kellett volna vinnem.Elviszik alkatrésznek vagy bárminek de nem marad ott. Példa: akkumulátort tilos kirakni lomtalanításkor. Tegyél egy próbát, tedd ki a használt aksit. Fogadok veled hogy 5 perc múlva nem lesz ott.
tegnap 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Vidd El egy hulladék udvarba Ott le lehet adni szerintem.
tegnap 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki 30 évig szeretne egy nyomtatót használni, az vegye meg előre a patronokat, kérjen kölcsön pénzt, hogy amikor már nem gyártanak patront, akkor vissza kelljen adni a kölcsönkért pénzt?
tegnap 15:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Már nem gyártanak hozzá patront. "

Pontosan milyen típusú nyomtatóról van szó?

tegnap 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
HP Deskjet F380
tegnap 15:32
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez az én nyomtatóm:

[link]

tegnap 15:44
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6: A HP hivatalos adatai szerint:

"A tintapatron adatait a HP DeskJet F310, F325, F335, F340, F350, F370, F375, F378, F379, F380, F388, F390 és F394 All-in-One nyomtatókhoz.

- 21 fekete

- 22 háromszínű

- 58 fotó"

[link]


Kapható:

- eredeti HP 21 (C9351AE): [link]

- utángyártott HP 21 (C9351AE): [link]

- eredeti HP 22 (C9352AE): [link]

- utángyártott HP 22 (C9352AE): [link]

tegnap 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező:"Ha valaki 30 évig szeretne egy nyomtatót használni, az vegye meg előre a patronokat,"

1: ha valaki 30 évig szeretne egy nyomtatót használni (vagy bármi mást) az nagyon nincs képben.

2: Ha valaki bármihez előre 10-20 évre akar tartozékot vagy alkatrészt vásárolni az szintén butuska.

3: Egy ilyen típusú nyomtató mai ára egy átlagember 1 napi fizetése.

4: ma 15:54 órai válaszoló tökéletesen leírta a választ.

tegnap 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
én simán kidobtam az enyémet a kukába... mondjuk lakótelepen lakok és marha nagy fém konténeres kuka van, nem fogja megnézni a kukás mi van benne meg mi nem. De volt hogy ősrégi marmonkannát is kidobtam benne feléig öntve dízellel ami szintén mára már igencsak megromlott. Úgy is a szeméttelepre megy az egész, a többi szemét felszívja ha kiömlik a dízel, ha meg egybe marad a kanna akkor annak mindegy hogy a garázsban rohadt vagy a szeméttelepen :D
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!