Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régi fajta "dobozos"tv-hez...

Régi fajta "dobozos"tv-hez mit kell vennem hogy használni tudjam?Van két okos tv de ezt is szeretném használni,ha megéri ..nem kerül túl sokba a cucc hozzá.

Figyelt kérdés

szept. 15. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
set top box a neve, s ha már most is vvan kábeltévé szolgáltatásod akkor nagy eséllyel a szolgáltatód ingyen is ad neked egyet.
szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A másik két TV-n hogy nézel tévét, honnan kap jelet? Előfizetsz szolgáltatásra? Kábeltévé vagy IPTV (dobozos)? Vagy tetőantenna, parabolaantenna?
szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mad Max2 ***** válasza:
100%

A régi crt tv- ugyanugy lehet tv adást nézni


Annyi csak a különbség hogy a crt tv ken nincs hdmi csatlakozó, igy scart csatlakozóval kell összekötni a set top box ala tv-t

szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Mad Max2 ***** válasza:

veszel egy ilyen kábelt....


[link]


Egyik végét a tv-be dugod, a másik végét a set top boxba, és m,ár nézheted is a szuper adást:)

szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha Digi van, ott ugye (még) nincs idióta set top box, hanem a kábelen jön analógban is az adás, szóval rádugod a TV-re és kész.

Ha van set top box, akkor valóban SCART csatlakozóval tudod összekapcsolni a TV-vel.

szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Csak most már a szolgáltatók HDMI-s boxot adnak általában.

Valahol még külön kérésre sincs más, vagy nem tudhatjuk, melyikről beszélsz, de kisebb eséllyel mondanám a sikert.

Földi digitálishoz kaphatsz például boltban is.

szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mad Max2 ***** válasza:

#6 nekem flip tv van az a T com diszkont cége


Éééés van a set top boxon scart csatlakozó


Szerintem mindegyiken van, mert, mit csínálna a szolgáltató ha valakinek crt tv je van és azon akar tv-t nézni?

Annak nem lenne elérhető a szolgáltatás?:D


A magyarországi szolgáltatók által adott STB-on minden van scart csatlakozo ez tuti

szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De még az sem biztos, hogy SCART van rajta, lehet, hogy régi Videoton... Mindenesetre lehet venni antennát és egy régi külső tunert gondolom fillérekért.
szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
51%

"Szerintem mindegyiken van, mert, mit csínálna a szolgáltató ha valakinek crt tv je van és azon akar tv-t nézni?

Annak nem lenne elérhető a szolgáltatás?:D"

-------------------------

Szerintem azt hiszed bamba szmájli, hogy csak kitaláltam, amiket írtam, azaz nem tapasztalatból írom. Neked van egy (1) tapasztalatod, nekem kicsit több van.

Nincs miről beszélni:

[link]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mad Max2 ***** válasza:

Az okoskodás nem egyenlő a tudással.



Fura lenen ha a szolgáltatók nem gondolnának azokra akiknek régi képcsöves tv készülékük van... ergo a szolgáltatóknak több eszük van mint neked ez tuti

szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!