Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régi fajta "dobozos"tv-hez...

Régi fajta "dobozos"tv-hez mit kell vennem hogy használni tudjam?Van két okos tv de ezt is szeretném használni,ha megéri ..nem kerül túl sokba a cucc hozzá.

Figyelt kérdés

szept. 15. 20:55
1 2
 11/15 Mad Max2 ***** válasza:

[link]



mindnél írják a scart csatlakozót.


Mivel vannak akik mást is csatlakoztathatnak ehez-ahoz amin scart van igy még azért egy darabig lesz is az ilyen cuccokon ilyen csatlakozó

szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább elvesztenek pár előfizetőt, ha többet spórolnak meg a SCART elhagyásával. Teljesen jogos, szerintem 5% alatt van a CRT felhasználók aránya.
szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
51%

10.

Egyszerűen nem értem, mi bajotok van.

Te azt életszerűnek látod, hogy én ezzel a nickkel hazudok vagy kitalálok dolgokat? Miért? Mi okom lenne?

Ez nem okoskodás, csak tények.

Több ügyfelem is beszámolt róla, hogy igen, azért keres HDMI-átalakítót, mert a szolgáltató lazán beintett, hogy nincs már SCART-os (vagy RCA analóg kimenetes) box, ami volt, az is kifutott, nincs.

Nincs.

Nincs.

De nem érted.

Nincs.

És nem érdekli őket, azt csinálsz, amit akarsz.

Akadjatok le rólam!

szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
...illetve egy nick okoskodott, csak kettőnek látszott.
szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szegény Szervizmérnök úr!


Ez megint egy olyan thread ahol gyöngyöt (tudást) szórtál a disznók elé.


Ne vedd magadra ;)

szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!