Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol a becsület? Egy 60 éves...

Hol a becsület? Egy 60 éves rokkant nyugdijas asszony vagyok! Kérem kommentáljanak

Figyelt kérdés
Egy 60 éves rokkant nyugdijas asszony a fiának atelefenját szerete volna feltörteni! De véletlenül a telefonszámot nem jol adta meg automatikus feltörtésnél! 70-es helyett 30-ast adott meg! És fel hivta a 30-as számot és a hölgy azt válaszolta, hogy köszöni szépen de nincs modjában rendezni ( és nevetett)! Pedig van munka helye egy gyöngyösi konyhán! Kérdem én hol van itt a becsület?
2010. márc. 16. 12:57
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
13.50-nek: A rokkantnyugdíjból. Nem ő nem adja vissza más pénzét, mondván, hogy rokkantny., hanem az Ő pénzét nem adják vissza.
2010. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Jah, igen, a néni szerintem nem tudja leírni jól a szót, mert a kérdésben 2x is elírta, és harmadjára is azt írta, hogy feltöRteni... Bár én meg azt nem értem, hogy hogy lehet egy telefont feltörni, úgy, hogy abból valakinek kára, a másiknak meg haszna származzon. Értelmezve kell olvasni, és akkor rá lehet jönni, hogy elgépelés (mégha a néni nem is tudja jól leírni a szót).
2010. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
25%
Úgy lehet feltörni egy telefont, hogy kártya-függetleníted. És ennek van valamekkora költsége, kb 2-3ezer ft.
2010. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy rokkant nyugdíjasnak lehet otthon net, nekem meg nem, mi? Fejezzük már be az egymás zsebében való turkálást, mert elég gusztustalan, hogy mindig ide lyukadunk ki ezen az oldalon.
2010. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Nem én kotorászom mások zsebében, úgy látszik ez az oldalon mindenki önkéntes bevalló. Te írtad, hogy mennyiből élsz. Én nem is foglalkoztam senki keresetével, hiszen szerintem ez a dolog ettől független.
2010. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

Hát gyerekek!! :) Eddig tök feszült voltam egész nap, de ez a mondat, ez most feltötött estig, esküszöm:


"ezen az oldalon önbevalló mindenki" :)))))))))))))))))) Sose gondoltam volna, hogy ezen a szomorú témájú topikon (a végén) még hahotázni is tudok majd.. :))) Köszi utolsó hozzászóló :)

2010. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
vagyis önkéntes bevalló, na, nem pontosan idéztem :))
2010. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Khmm, nem azt írtam, hogy MOST ennyiből élek, hanem pont azt írtam, hogy nem ezzel kezdem a kérdéseimet. Amúgy meg igen, éltem ennyiből. Most sem élek sokkal többől, de amire tényleg KELL arra van pénzem. Ennyi.

És továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy aki figyelmetlen, az így jár, majd legközelebb jobban figyel.

2010. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
Naaa önrevízió is van.
2010. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
76%

teljes tévedésben van az, aki komolyan gondolja, hogy itt lehet "tisztességről" beszélni. a néni csak ne fogja rá másra a saját hibáját. az illető, akinek feltöli a telefonját, ha nagyon jó fej, akkor esetleg visszaadja neki - és akkor még kifejezetten rendesnek számítana - ha nem adja vissza, akkor sem ő a tisztességtelen, hanem a néni a béna. nem értem, milyen alapon várja el akárki is, hogy fizessen valamiért, amit nem is kért. milyen alapon lenne már tisztességtelen??

az a tisztességtelen, aki a másikra akarja kenni a felelősséget.

2010. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!