Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol a becsület? Egy 60 éves...

Hol a becsület? Egy 60 éves rokkant nyugdijas asszony vagyok! Kérem kommentáljanak

Figyelt kérdés
Egy 60 éves rokkant nyugdijas asszony a fiának atelefenját szerete volna feltörteni! De véletlenül a telefonszámot nem jol adta meg automatikus feltörtésnél! 70-es helyett 30-ast adott meg! És fel hivta a 30-as számot és a hölgy azt válaszolta, hogy köszöni szépen de nincs modjában rendezni ( és nevetett)! Pedig van munka helye egy gyöngyösi konyhán! Kérdem én hol van itt a becsület?
2010. márc. 16. 12:57
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy meg nem tudom, honnan gondolod, hogy az illetőnek éppen van pénze visszatölteni a telefont. Lehet, hogy ő is csehül áll, és a sajátját sem tudná most feltölteni, ezért nem is tette. Te vélteltenül feltöltötted neki, de ha neki nincs pénze, nem töltötte volna fel.
2010. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
elnézést elirtam nem fel törni feltörteni!!! am meg tudom hogy nem tudok mit tenni ellene!! de az a nö pofátlan volt azért irtam ki ezt!!! és amikor fel hivtuk az olaj fölé rakta a telefonját!!!!
2010. márc. 16. 13:09
 13/52 anonim ***** válasza:
36%

"A rokkant nyugdíjasság nem tudom, hogy jön ide."


Em,pátia meg nulla. Hát úgy jön ide, hogy nagyon kevés pénzből él meg, és ebből a kevésből is segíteni szeretett volna a fiának, és így duplán fáj neki, hogy nem sikerült. Persze ezt nagyon nehéz annak megérteni, aki könnyedén dobálózik az ezresekkel meg a tízezresekkel, de egy rokkantnyugdíjas asszony azt is kétszer meggondolja, hogy vegyen-e parizelt a boltba, vagy jó lesz a kenyérre a margarin is.


Szegény özvegy két fillére... Sokkal többre kellene becsülni a szegény emberek kevéske, összekuporgatott pénzecskéjét, mint a gazdagok milliós adományait.

2010. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
:) Nem biztos, hogy az olaj fölé rakta a telefonját, ne írj már ilyen butaságokat. Ha konyhán dolgozik, akkor nyilván épp sütött valamit, és hallottad, ahogy serceg az olaj. A telefon hangszórója felerősíti a külső zajokat amúgy is.
2010. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
66%
"Persze ezt nagyon nehéz annak megérteni, aki könnyedén dobálózik az ezresekkel meg a tízezresekkel..." honnan ismered te az én anyagi helyzetemet? Olyan könnyen dobálózom az ezresekkel meg a tízezresekkel, hogy kb. fél éve nincs pénz a telefonomon, de én mégsem úgy írom ki a kérdéseimet, hogy "de rossz nekem, mert csak havi 50 ezer forintból élek a gyerekemmel", mert ennek a ténynek nincs köze a kérdéshez. A kérdezőnek az a problémája, hogy nem figyelt, rosszul adott meg egy számot, és most nem azt a telefont töLtötte fel, amit akart. Pech.
2010. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
16%
"honnan ismered te az én anyagi helyzetemet?" Sehonnan. Általánosságban beszéltem, te meg magadra vetted. Mindenesetre szomorú, hogy te annyival elintézed: "eltévesztette, megszívta, pech, majd legközelebb jobban figyel". Ilyen a mi társadalmunk, együttérzés nulla. Mindenki ügyeljen magára maga, mert mástól nem számíthat segítségre, támogatásra, de még empátiára se. Igazad van, dögöljön meg a szomszéd tehene is...
2010. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
Azért vettem magamra, mert én kérdeztem, hogy hogy jön a kérdéshez az, hogy ő rokkant nyugdíjas. Van bennem empátia, sajnálom, hogy ez történt, de ettől még a problémája nem fog megoldódni. Arra mindenesetre jó volt az eset, hogy legközelebb már nem rontja el. Figyelj, én is jártam már hasonlóan, de tisztában voltam vele, hogy a sopánkodástól, mások hibáztatásától nem fog megoldódni az ügy, ezért az egyetlen lehetséges dolgot tettem: levontam a következtetést, és tanultam a hibámból.
2010. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat!!!! annak könnyü aki uszkál a pénzbe!!!!
2010. márc. 16. 13:24
 19/52 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem itt senki sem "uszkál a pénzbe", legalább is nem írta senki. Imádom ezt, ha valaki nem jajgat együtt a kérdezővel, akkor az mindjárt milliomos, meg hasonlók.
2010. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
17%
Ha 50000-ből élnél a gyerekeddel, akkor nem telne internetre.
2010. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!