Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pontosan mit tegyek ha elloptá...

Pontosan mit tegyek ha ellopták a telefonom?

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonom iskolában t mobile os volt tettem feljelentést a rendőrségen, de hallottam olyat h a t mobile üzletben is le tudják követni IME szám alapján.Igaz ez és tudtok még vmit h hogyan találhatnám meg kérlek segítsetek
2010. febr. 19. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ugye nem előfizetéses voltál ? mert ha igen akkor menj be tmobile hoz és mond hogy ellopták le szeretnéd tiltatni, meg amúgyis sztem tiltasd le. van vmi ilyesmi hogy letudják követni ha van benne vmi izé :D ha bekapcsolja a telefont , akárhol van azt látják a tmobilnál , de inkább menj be és kérdezd meg minél előbb.
2010. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
86%
Ha le tudjak kovetni az szerintem penzel jar(marmint a tieddel).Eloszor is tiltasd le a szamod hogy ne tudja az emberke hasznalni, foleg ha elofizeteses vagy,masodszor vegyel egy masik,nagyon olcso telefont mert szetszortnak tunsz.Nekem csak akkor kellet uj telot vennem amikor egy partin veletlen vagy szandekosan osszetortem(soha nem azert mert elhagytam).Ha feltoltos voltal akkor szerintem a letiltas utan a fontmaradt osszeget vissza tudod igenyelni.Sok sikert!
2010. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha feltöltős volt a telefonod és nem előfizetéses akkor is tiltasd le a számot mert a menük alatt át tud váltani havidíjas előfizetésre és neked megy a számla.És különben is!Ne hagyd hogy élvezze a sikerét!Rohadt enyveskezű
2010. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is igy jártam ellopták vagy kicsuszott pontosan nem tudom. Bementünk a rendőrségre mert a bátyám ugy tudta le lehet nyomozni IMEI szám alapján.Azt mondták felesleges kerestetni mert a rendőrség nem találja meg.(csicska duma lusták)Beküldtek talált tárgyas osztályra ott se volt.Azt mondták tiltsuk le mert nem lesz meg. Enyit a rendőrségről
2010. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha szolgáltatótól vetted, azonnal le kell tiltatni telefont, kártyát.
2010. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hogyha volt mobilkövető a telódon és be is állítottad, akkor ha kicserélik a SIM kártyát elküldi smsben egy előre beállított számra/számokra az új számot.., onnét már könnyen megy!
2010. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!