Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonom van...

Ellopták a telefonom van esély rá hogy betudják mérni cellainformációk segitségével?

Figyelt kérdés
Ellopták a 60e-ft értékű Nokia 5530 XpressMusic-om.Értesítettem a rendőrséget felvették a jegyzőkönyvet és a feljelentést megtettem és szoltak hogy nem sokára kész a papírom és mehetek be egyeztetni.Állitólag betudják mérni a cellainformáciok alapján méterre pontosan hogy hol található akár be van kapcsolva akár nincsen.Ez áll a valóságnak ilyet valóban tudnak csinálni??
2011. márc. 8. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Betudják mérni méterre pontosan, de ha bevan kapcsolva csak akkor.
2011. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm.:S :S :( :( akor viszont nemhiszem hogy meglessz ők azt mondták hogy belehet mérni akár bevan kapcsolva akár nincsen akár van benne sim kártya akár nincs csak az akkumulátor legyen benne mert akor akkoris kommunikál a telefon
2011. márc. 8. 17:15
 3/22 anonim válasza:
25%
Jah de ha kivették belőle a simet és kettétörték akkor szivtad.
2011. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

"Jah de ha kivették belőle a simet és kettétörték akkor szivtad."


Idióta

2011. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
33%
Figyi a teló sim nélkül olyan mint egy mp4 lejátszó,nem komunikál semmivel.
2011. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Imei szám alapján mérik be.
2011. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
igen meg is adtam nekik mindent amit csak tudtam :S
2011. márc. 8. 17:18
 8/22 anonim válasza:
25%

17:16

Miért idiótáztad le? Igaza van.

Ha nem raktál a telódba nyomkövetőt vagy az állam nem rakott akkor nem tudják lekövetni ha kiveszik a simet és eldobják. Bár lehet ha a simet megtalálod de a telót ne keresd.

2011. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha a rendőrség nem jut vele semmire akor majd a telefont is letiltatom és akor semmilyen más kártyával semtudják majd használni hacsak kinem süttetik.
2011. márc. 8. 17:21
 10/22 A kérdező kommentje:

és a T-mobile-nak a Pozícionális szolgáltatása hogy müködik nemtudja véletlen valaki?? :S

[link]

2011. márc. 8. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!