Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonom! Hogyan...

Ellopták a telefonom! Hogyan lehet bemérni? Mire mennyek rá? Imei cím vagy hogy?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 23:27
 1/9 anonim válasza:
gprs. ha volt benne. felveszed a telefonosokkal a kapcsolatot, ahol vetted, és megkérdezed, tudnak e valamit tenni érted.
2011. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először is beviszed a papírjaidat a rendőrségre! (telefonpapírok) Leadod, teszel feljelentést. Ők elkezdik bemérni, ha szerencséd van meglesz (már halottam olyat h meglett)ha nincs meg, vársz amennyit jónak látsz. Ha bosszú vágyad van letilthatod a telód IMEI alapján. De ezt írásban kell kérned, és egy hónap az átfutási ideje. De ezt csak arra jó h kicsit bosszút állj, egyébként régebben simán átírták az imeit, nem tudom mostani telóknál lehet e ilyet. (A letiltást a Vodafone-nál lehet kérni, többi szolgáltatónál nem tudom van e ilyesmi.) Egyébként újabb telókon: Android/Iphone amin van mobilnet is, fel tudsz telepíteni programot, amivel tudod vezérelni a telót távolról. Így akár a GPS koordinátáit is lekérheted! Gondolom ilyened nem volt....:(
2011. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Android volt...és navigációs rendszer volt rajta.A rendőrök elvitték minden pappíromat és azt mondták bemérik de én nem bízok bennük,erre a rendőrök elég lusták.Kamerafelvételeken megvan,hogy ki lopta el és h hogyan és kiadták a körözést de valami profi csávó lehet.Sok minden van a telómon amiért érdemes volt ellopni.
2011. jún. 29. 23:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt egy középiskolai osztálytársam, aki egyszer talált egy telefont, és eladta. Azt a telefont később bemérték, őt meg elkapták, szóval nem reménytelen az ügy.
2011. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy tudjam bemérni?SIM kártyát kivette, ő autóval elhúzott és kétlem hogy megtalálják a fickót.2 hetem van ,hogy megtaláljam utána kinyírnak,minden segítségre szükségem van.
2011. jún. 30. 00:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer osztálytársam telefonját ellopták, és kb fél után megtalálta a rendőrség.
2011. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gugu Gabor ***** válasza:
Ha nem volt rajta semmilyen cél szoftver amivel követheted a telefonod, akkor sehogy. Cella információkkal lehetne bemérni, de ez csak a szolgáltatónál van meg, és amennyire tudom csak a rendőrségnek adják ki.
2011. jún. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak a rendőrség tudja bemérni. Ha nagyvárosban laksz, ott elég pontosan (10-20m). Külvárosban sajnos kisebb a pontosság. Mindezt cella információk alapján, azaz nézik, hogy honnan csatlakozik fel a telefon. Az, hogy volt rajta navigációd az itt egyáltalán nem fontos. Sajnos csak a rendőrség tud segíteni! :/
2011. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem kell hozzá sim kártya. a telefonok tartalmaznak egy picike csippet és ez akkor már sugároz jelet, ha a telefont be kapcsolják.. azt a csipet ha ki veszik akkor a telefon soha a büdös életben nem fog ujra be kapcsolódni, mivel a csip kivételénél az alaplapja a telónak meg sérül. a gyyártó cégek igy csinálják meg
2014. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!