Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ilyen esetben,...

Mit tegyek ilyen esetben, ellopták a telefonom?

Figyelt kérdés
Külföldön ellopták a telefonomat, de az ottani rendőrség magasról szart rá. Nem intézkedtek semmit. Ez még nem is akkora baj, de nem akarom anyut elkeseríteni, így is sok gondja van mostanában. Az összes spórolt pénzem befekettem egy ugyanolyanra és vettem. Csak attól félek, hogy aki ellopta függetleníti és lecsuknak. Ez lehetséges? Köszi előre is, nagyon félek!:(
2011. máj. 31. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tiltasd le. ha a zsaruk sz@rnak rá, akkor sajnos keresztet vethetsz rá :S
2011. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
imei alapján letiltja neked a szolgáltató, ha bemész hozzájuk, és használhatatlan lesz a teló. uh legalább megtudod szivatni a tolvajt
2011. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért csuknának le?

Van papíros arról, hogy külföldön voltál a rendőrségen? Előfizetésre vetted? Mert akkor le lehet tiltani itthonról. Ha értékes telefon volt, akkor a magyar rendőrségen is bejelentheted és aztán letiltatni az IMEI számát. Én , amikor a Samsungomat ellopták, felhívtam a magyar Samsung céget is és ott is bejelentettem.

2011. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, de ha bemegyek kiderül, mert anya nevén van. Erre már keresztet vethetek:( Csak félek, hogy függetleníti, aki ellopta és elvileg azért megbüntetnek, nem? Vagy annyira nem foglalkoznak vele csak fizesse az ember a részletet meg számlát? Szerencsére nem az előfizetéses kártyával használtam, hanem feltöltőssel.
2011. máj. 31. 20:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Barátokkal voltam, kihívtuk a rendőrséget, de eleve azt tetteték, hogy nem tudnak angolul, így elég nehéz volt megértetni velük a problémát. Utána meg csak legyingettek, hogy ők ilyenre nem érnek rá. Semmiféle papírt sem adtak:(
2011. máj. 31. 20:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha az anyukád nevén van, akkor ő tudja letiltatni, neked nem fogják. Szerintem a kártyát is le lehet tiltatni külön, azt is érdemes, hogy vonják ki a forgalomból.

De lecsukni nem fognak, semmi bajod nem lesz emiatt.


Amúgy melyik országban voltak ilyen köcsögök a rendőrök?

2011. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Franciaország. Köszi, remélem én is, hogy semmi gáz sem lesz:)
2011. máj. 31. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos, vállalni kell, hogy beszélsz édesanyáddal. Többet érsz a nyíltsággal, mint azzal, ha valami oknál fogva másként fogja megtudni. Aztán vele tiltassátok le a telefont.
2011. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szólj jóanyádnak, mert valami b*zi netezik a telóddal külföldön, több 100ezres számlát kaptok
2011. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem az előfizus sim volt benne, hanem a felöltős, domino, így gondolom számlát nem tud csinálni:S. Én attól félek, hogy a t-mobile nem jön rá, ha valaki függetleníti a telefont?
2011. máj. 31. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!