Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy Xperia Mini...

Van nekem egy Xperia Mini PRO-m. Flashtoollal flasheltem, Flashboot menüben felugrott egy ablak és csak le OK-ztam. Azután a telefon kikapcsolt, se kép se hang, se töltés, se USB kapcsolat, se töltés LED. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 23:58
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Annyit már nem ér meg a teló (még akkor se mikor a kommentet írtad)
2014. febr. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
hozd el. 5000-ért megcsinálom.
2014. febr. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 Beviz Elek ***** válasza:
De tróger vagy... ingyen már nem is segítesz neki?
2014. febr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Nem. Az eszközt mégse küldhetem el :D
2014. ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Előzőhöz még. AMúgy egy félresikerült bootloader csere újraírása elég macerás, hiszen a telefon semmire nem raagál. Ilyenkor közvetlenül kell írni a romot, és ehhez kevés egy asztali pc. Ezért nem tudok így segíeni, sajnálom. :(

De javaslatképp. Talán a jofogas.hu-n találsz törött kijelzős telefont, amiből az alaplapot át tudod operálni és akkor lesz egy működő telefonod. Olcsóbb megoldás nem jut eszembe.

2014. ápr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 Szakács Máté válasza:

Sziasztok!

Nekem ugyanez a problémám, csak én nem flashtoollal, hanem fastboot módba szerettem volna kernelt cserélni cm10.2 telepítéshez. A fastboot erase userdata, majd fastboot erase system parancsok kiadását követően a folyamatok sikeresen befejeződtek, majd a telefon váratlanul lekapcsolódott. Azóta nekem is unknown device-ként ismeri fel a telefont. Azért sem értem a dolgot, mert még ha a kernel meg is sérült, a loadernek működni kéne. Mellesleg nem is nyúltam az eredeti kernelhez, odáig még nem jutottam el. Azt még meg kell jegyeznem, hogy ennek a telefonnak volt egy olyan problémája is, hogy az akkumulátor kivétele, majd ismételt behelyezése után az akkumulátor indikátor kiakadt 100 százalékon, így gyakorlatilag tölthetetlen. Ezért is akartam romot cserélni, mert ez csak stock rom alatt jött elő. Ebből is kuka lesz.

2014. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!