Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy Xperia Mini...

Van nekem egy Xperia Mini PRO-m. Flashtoollal flasheltem, Flashboot menüben felugrott egy ablak és csak le OK-ztam. Azután a telefon kikapcsolt, se kép se hang, se töltés, se USB kapcsolat, se töltés LED. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 23:58
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Ne kommenteljem a saját posztom? :D Nem kellett volna alapból hozzászólni szerintem :/ Az meg hogy a leírást követtem és elszállt a telefon az nem a "hülyeségem" oka
2013. ápr. 13. 01:53
 12/46 anonim ***** válasza:
Igen, csak új alaplap. A második kérdésed nem pontosan értem. Téglázott telefon a töltést sem veszi.
2013. ápr. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
#12: Nem kötekedésbôl írtam, azzal csak felhívtam a figyelmed hogy máskor figyelj oda hogy ne történjen meg ezután valami hasonló. Az hogy téglát csináltál a telódból csak magadat okolhatod.
2013. ápr. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

És körülbelül mennyibe kerülhet egy alaplap alkatrészként manapság már nem lehet olyan sok pénzbe ehez a sonyhoz.

De találtam rá megoldást de ahoz nem kispályás szervíz kell...jTag machine Stiff eszközzel hogy újra beengedje a flashmodeba vagy jTag tool de nem töltöm le mert az USB úgy sem reagál a gépre meg semmire sem a telefon..x10blrelock fájlal Hard Brick lett a vége és nem igazán láttam külföldi oldalon megoldást rá csak SE szervízt vagy tényleg egy lap kell

2013. ápr. 13. 02:05
 15/46 A kérdező kommentje:
Felhívni valamire a figyelmet nem csak tróger szöveggel lehet.
2013. ápr. 13. 02:05
 16/46 anonim ***** válasza:

Tróger szöveg :D

Viszont gondolhattad volna hogy nem kötekedni akarok mivel nincs okom rá.

2013. ápr. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Mert azzal nekem mivel lesz jobb hogy beírod nekem hogy legközelebb meggondolom hogy mit okézok le? Ez normális hozzászólás és felhívás szerinted? Szerintem normálisabban is lehetett volna...De gondolom te se nyúlnál ahoz amit nem értesz teljesen és valószínűleg kapásból le Okéztad volna te is :D
2013. ápr. 13. 02:23
 18/46 anonim ***** válasza:
Pc companionban a frissitésnél a javitást választod és követed az instrukciókat.
2013. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 Beviz Elek ***** válasza:

Nàlam nem kerek a dolog. Fastboot menüben fel akartad szórni a romot ès leokèztàl valamit majd kikapcsolt a teló? Kikapcsolva kell fastbootba lèpni....

Szedd le a gyàri romot ès tedd a firmware mappàba, majd flash módban hùzd fel. Próbàld ki, hogy müködik-e (hang le gomb ès közben feldugod. Ha zöld a led, ok).

Nem tudom pontosan hogy mit is csinàltàl, zavaros a leìràs, de ha vmit elb.sztàl a kernellel, akkor nem is fog tölteni (x10 mini pronàl abba làttam beleèpìtve a kikapcsolt töltèst)... remèlem az akksiban hagytàl vmennyit....

2013. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 Beviz Elek ***** válasza:

Ha nem, akkor egy teszkós 1000 ft-os noname töltöt elvàgsz, megnèzed melyik a + ès melyik a -, majd ezt beszorìtod a teló ès az akksi közötti àtvezetökre

Ezzel tudod tölteni egy kicsit

2013. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!