Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy Xperia Mini...

Van nekem egy Xperia Mini PRO-m. Flashtoollal flasheltem, Flashboot menüben felugrott egy ablak és csak le OK-ztam. Azután a telefon kikapcsolt, se kép se hang, se töltés, se USB kapcsolat, se töltés LED. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 23:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Máskor legalább odafigyelsz hogy mit ok-zól le.
2013. ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Máskor ha nincs ötleted ne pofázz bele légyszives :)
2013. ápr. 13. 00:05
 3/46 anonim ***** válasza:
Jaj de ideges valaki, de el kell fogadni hogy néha fáj az igazság. :-)
2013. ápr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Inkább ne is kommentelj mert csak pocsékolod az SQL adatbázisát az oldalnak a jelenléteddel
2013. ápr. 13. 01:17
 5/46 anonim ***** válasza:

Remélem megtanultad amit kellett, szóval nem okézunk felelőtlenül, Ok?

Sony Update Service-vel frissítsd. Az helyre tudja hozni remélhetőleg. Ha nem, akkor lehet csináltál magadnak egy drága téglát. A téglává nyilvánítás előtt várjuk meg azok véleményét is, akik ismerik a Flashtool-t, nem csak hébe-hóba rootolgatnak vele mint én.

2013. ápr. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Értem én, de a gép sehogy sem ismeri fel a telefont se usb debug se semc usb eszközként...semmi hangot nem ad hogy csatlakoztattam..Azért Okéztam le, mert a flashbooton belül a flashtool program X10hez dobta ki az opciót és ilyen végeredmény elkerülése miatt nem is állítgattam csak okéztam
2013. ápr. 13. 01:28
 7/46 A kérdező kommentje:
Firmware adatokhoz sem nyúltam, de a mappát megnéztem most és csak egy blrelock fájlt találtam benne C:\Flastool\firmware\ mappában.... gondolom Bootloaderhez van köze...Bootloadert a flashtool használata előtt sikeresen kinyitottam mivel SEMC Debrand enginet akartam rárakni és bootloader nyitás kellett hozzá és az új kernelhez kellett volna a flashtool
2013. ápr. 13. 01:38
 8/46 anonim ***** válasza:
Zárt bootloader-el nem lehet téglát csinálni a telefonból, de nyitottal minden esély megvan rá. Mint írtam, várjunk egy hozzáértő véleményére, de nagy valószínűséggel tégla lett a telefonból.
2013. ápr. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

És ha tégla lett akkor csak új alaplap segít rajta igaz?

De jól össze van kötve az oprendszerrel még a töltés is

2013. ápr. 13. 01:45
 10/46 anonim ***** válasza:

"... csak kötekedni tudsz de mellette hülye vagy mint a föld :D"

Én nem akarok kötekedni, én szépen "beszéltem" veled, te jöttél nekem ilyen provokatív válaszokkal. Az meg hogy hülye vagyok vagy nem azt nem tudhatod de a válaszaid alapján te sem vagy okosabb nálam... sôt. És örülnék ha nem válaszolnál erre a hsz-re, nincs kedvem most "ilyen" emberekkel vitázni.

2013. ápr. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!