Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy Xperia Mini...

Van nekem egy Xperia Mini PRO-m. Flashtoollal flasheltem, Flashboot menüben felugrott egy ablak és csak le OK-ztam. Azután a telefon kikapcsolt, se kép se hang, se töltés, se USB kapcsolat, se töltés LED. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 23:58
1 2 3 4 5
 31/46 Beviz Elek ***** válasza:

+

X10 mini pronàl visszagomb kell, mini pronàl hangerö...


Blrelock... bootloader relock. Bootloader ùjrazàràs. Custom kernellel való zàràs utàn automatikusan szervìz. Otthon nem tudod megcsinàlni, max szervìzkàbellel ès fizetös progival. Alkatrèszt nem tudom mennyire kell cserèlni... csak olyan dolgokba màsztam bele, ami otthon is megoldható.

2013. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

nem. X10 Mini pro-m van elbasztam a kérdést bocsánat.

Nem raktam fel az naA kernelt, hanem az alapkernelt raktam fel rá ami alapból a firmwares mappában volt x10blrelock kernel tehát vagy X10minihez vagy a nagy x10hez valót valószínűleg beleraktam az naA kernelt és egyből u20-hoz írja. tehát valószínűleg nem odavaló kernel ment a telefonra de nem tudom újra életre kelteni USB-n hogy kicseréljem a jó kernelre

2013. ápr. 13. 20:49
 33/46 A kérdező kommentje:
előtte gyári kernel volt rajta csak a bootloader volt nyitva. aztán az flashtool firmware mappában lévő alap blrelock fájlal flasheltem a telefont és ennyit lett
2013. ápr. 13. 20:51
 34/46 A kérdező kommentje:
Tehát ahogy rájöttem kernel ment rá ami nem oda való és tuti hogy másik x10hez való mert az naa kernelben nincs s1boot.sin a kernel listán az x10blrelockon meg volt naa-ban csak kernel meg loader.sin van
2013. ápr. 13. 20:57
 35/46 A kérdező kommentje:
Kernel pontos neve: X10_V1_BLRelock.ftf... ez lett felflashelve...az naa u20 pont jó de USB-t kéne életre kelteni.írtam nem egy mobilháznak de még 1 se válaszolt
2013. ápr. 13. 21:02
 36/46 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg ötlet hogy bírjam rá legalább az USB csatlakozásra hogy beflasheljem a normális kernelt
2013. ápr. 13. 21:14
 37/46 A kérdező kommentje:
Nincs ötlet látom :D
2013. ápr. 13. 22:36
 38/46 anonim ***** válasza:

Én lennék a tróger :-).

Na látod, nem figyelsz oda, 1 oké, és elbaftad a telót. Nem kötekedésbôl mondom de máskor figyelj oda és ne foglalkozz olyan dolgokkal amihez nem értesz. Én is akartam rootolni az xperia minimet (nem X10 hanem ST15i) ami állítólag pofonegyszerű de mivel nem értettem hozzá ezért nem akartam még az elsô héten elbafni az elsô okostelóm. Komolyan mondom, nehogy ezt is kötekedésnek vedd.

2013. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy nem értek hozzá egy szóval sem. Huawein legalább 20-szor cseréltem ROM-ot de Xperiánál a flashtool volt nekem új. csak a fájlokat kellett volna kicserélnem. 5ezerért megcsinálják
2013. ápr. 14. 00:15
 40/46 A kérdező kommentje:
Rootolás meg a legegyszerűbb (z4root) a bootloader nyitás se nehéz. az nem kernel csere mint amit én akartam. Nem ismertem a szoftvert de mint említettem emiatt nem is állítgattam és ez lett belőle mégis. Attól hogy meghalt a telefon még nem fogom megkötözni a kezem ha nem tetszik a gyári rom :D
2013. ápr. 14. 00:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!