Sztrecskó kérdése:

Mi az a noispot?

Figyelt kérdés
ma hallottam róla, vagy inkább csak láttam egy kiíráson. Valaki megtudja mondani, mi ez?

#okostelefon #noispot
2012. nov. 13. 11:44
 1/1 anonim válasza:
A szórakozóhelyeken szóló zene alakításába vonja be a jelenlévőket egy világszinten is újnak számító magyar szolgáltatás. Egy letölthető mobil alkalmazás segítségével mi magunk választhatjuk ki, hogy milyen zenét hallgassunk egy kocsmában vagy étteremben. A Noispot rendszere a vendégek számára új felhasználói élményt, a vendéglátósok számára pedig remek marketingeszközt kínál. „A vendéglátóhelyek vendégei számára a zene olyan, mint a szalvéta: csak azt veszed észre, ha nincs. Így a zene szorosan hozzátartozik a hely arculatához, akárcsak a berendezés vagy a személyzet” – mondja Zsigó Dávid (28), a Noispot Kft ügyvezetője, aki jelenleg Berlinből készíti elő a rendszer európai bevezetését. A rendszer béta-tesztjét a mai napon, azaz május 5-én lövik fel a világhálón.
2012. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!