Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace-ről mi a...

Samsung galaxy ace-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy jó fotókat/videókat készítsen,képszerkeszés,

néhány jobb játék,térkép, esetleg net pl:gmail,videomegosztók.Vagy ennél nem drágább de

jobb telefon esetleg létezik/jobban megéri?

Ezt ajánlották.



2012. aug. 20. 01:52
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
0%
Amiket leírtál,hogy mihez kell szerintem jó.Hiába fikázzák..Szerintem jó kis teló.Bár gondolom azóta már vettél,mert elég régen tetted fel a kérdést.
2012. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Eltalátad :)

Meg van már, és ennél maradtam!

Szerintem jò bár az aku tényleg hamar merül huzamosabb használattól, de nagyon szép képeket csinál!!! :D

És a játékok többségét is jól viszi.

De Köszi a választ! :D

2012. nov. 24. 11:40
 23/39 anonim ***** válasza:

Az ace szép képeket csinál?


Annyiért olyat is kaptál volna ami hd videót is tud felvenni és android 4 is van rá, pl. xperia ray stb.

2012. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
De nem ért hozzá, és ezt vette meg, mert ezt reklámozták. Legazarabb telefon ebben az árfekvésben, de sebaj.
2012. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
2012. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

De mondjuk az is érdekes, hogy a t-mobile ilyen akciót hirdet:


[link]


Nyerj egy mini coopert, csak már vigyétek el a fos galaxy y-t és a galaxy ace-t a raktárunkból...


eközben sorra baxxák ki a sony telefonjait a kínálatból, pl. xperia ray.


Alig nyalják a samsung hátsó felét...

2012. nov. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, te megvettél egy 2 éves telefont, ami drága, meg fos? Grat.
2012. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Köszike! ^^


Mondjuk a drágát azt nem vitatom... -.-"

2012. dec. 21. 22:45
 29/39 anonim ***** válasza:
Olcsóbban kapni 2 magos telót, mint ezt a 2 éves xart, pl. xperia u...
2012. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy elavult a kérdés, de kérdező, ez most komoly? Annyit fáj megtenni, hogy beírsz googléba egy tesztet a telefonról??? Mellesleg írták Neked, hogy micsoda szar! Az alcatellel összehasonlítva:

Alcatel OT-995 - nagyobb, jobb kijelző (480x800, amíg aSamsungé csak 320x480. Az alcatel SZÉLTÉBE jelenít meg annyi képpontot, mint az Ace HOSSZÁBA. khm. ), emellett az Alcatel TFT-LCD, az Ace meg sima TFT. az Alcatelnek van HDMI kimenete is. a processzora nem hogy erősebb (Armv7 vs. Armv6) hanem magasabb órajelen is fut (a Galaxy 800 Mhz, az Alcatel 1,4 GHz). A grafikus gyorsítója is jobb (Adreno 205 vs. Adreno 200), frisebb rajta az android is. jobb videót vesz fel, ráadásul gyorsabban.

Gondolom azóta már le is cserélted azt a vackot, amit vettél.

2013. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!