Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace-ről mi a...

Samsung galaxy ace-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy jó fotókat/videókat készítsen,képszerkeszés,

néhány jobb játék,térkép, esetleg net pl:gmail,videomegosztók.Vagy ennél nem drágább de

jobb telefon esetleg létezik/jobban megéri?

Ezt ajánlották.



2012. aug. 20. 01:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
39%
Azért mondja mindenki hogy fos mert divatfikázni. Szerintem jó képeket csinál, el lehet vele lenni de ettől függetlenül nem ajánlanám, mert már régi és túlárazott is. Viszont ha egy 20-al hirtelen kevesebb lesz szerintem neked jó megfelelne.
2012. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, utolsónak a +abb véleményt!

Egyébként mobil szolgáltatónál informátor ajánlotta,és azért ezt néztem mert az ismerőseim 50% samsung mini van és "Imádják" a maradék 40-nek meg samsung márkájú.

És már régebb óta az ár csökkentésre várok.

Az eddigi telóm is samsung volt.

És 50>ár 40 vmennyinél nem többet.

2012. aug. 20. 16:09
 13/39 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nagyon Samsung párti vagy akkor már inkább a Mini, abban legalább ArmV7-es processzor van. Jobb mint az Ace és még olcsóbb is. DE az is túl van árazva majd 10 ezerrel. Az, hogy ismerőseidnek Minije van nem csoda akkora reklámja volt anno mint a ház, boldog boldogtalan azt vette.

Szolgáltatós informátornak meg nem feltétlenül kell hinni, neki mindegy, hogy te milyen telefont veszel, csak a sápot akarja lehúzni amúgy is.

Úgyhogy maradok a véleményemnél: Ray, OT 995, Live with Walkman.

AZ Acet meg nem azért szídják mert lehet, hanem mert annyi sarkalatos hibája van, hogy amellett már nem lehet szó nélkül elmenni.

2012. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Bocs, első mondatban nem Mini, hanem Mini 2.
2012. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Igen én is gondoltam a mini 2re de az is egy csomó ismerősönek van,és annak 3mp az acenak meg 5 mp-s kamerája van és úgy gondoltam hogy ha vmi hűségnyval vagy mivel veszem( mondjukn nem nagyon tudom hogy az hogy van)-.-"

és akk. Kb csak 30 .

És amiket ajánlottál tényleg jók:) de annyit nem szeretnék rászánni :(

Koszi a sok segítséget!:D

2012. aug. 20. 17:16
 16/39 anonim ***** válasza:
Ace-re van pénz, de Live with Wakmanra nincs? Azt hogy? Az OT 995 meg ugyanannyiba kerül mint az Ace. Melyik szolgáltatót nézed?
2012. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy mindenkinek minije van, meg ace-e, hiszen halálra reklámhozták őket, és még a galaxy s hírneve miatt is.


A lényeg az, hogy samsungot semmiképpen nem érdemes venni, minden árkategóriában van jobb vétel, az ace helyett meg vegyél Xperia ray-t, alcatel OT-995-ÖT, vagy az ace-nél is olcsóbb, de minden tekintetben jobb xperia mini pro-t.

2012. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Árukereső:

OT:57-től, ace: 42-től

És valakinek volt ilyen telója, mert olvastam +és - véleményeket is. Tapasztalat vki?

És mi a vélemény:LG T500,samsung star 2 csak érdekelne!

:)

2012. aug. 21. 02:33
 19/39 anonim ***** válasza:
56%

Mindkettő nagyon gyagyi.

Az OT-995 pedig 49.491 ft kártyásan a T-nél. Csak jó helyen kéne keresni.


De ha mindenáron csak kifogásokat akarsz keresni, most hagyd abba, menj, és vegyél szart.

2012. aug. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
star-on még android sincs!
2012. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!