Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace-ről mi a...

Samsung galaxy ace-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy jó fotókat/videókat készítsen,képszerkeszés,

néhány jobb játék,térkép, esetleg net pl:gmail,videomegosztók.Vagy ennél nem drágább de

jobb telefon esetleg létezik/jobban megéri?

Ezt ajánlották.



2012. aug. 20. 01:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%

Az, hogy elavult, es tularazott. Fenykoraban sem erte meg. Az osszes telefon jobb nala ebben az arfekesben. En Alcatel OT 995-t ajanlanam legfokepp. Aceket eszik reggelire. Nezz utana.:-)

Bocsi ekezetekert.:-)

2012. aug. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
69%

Egy rakás ..., konkrétan.

+ 1 szavazat az OT-995-re.

2012. aug. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Én nem értek hozzá, de miért pontozzák le mindig ennyire mi olyan nagyon rossz benne.

Nekem spec csak a fent írtak a fontosak és nagyrészt ezt ajánlották, kezdetben minit néztem de...ezt néztem.

De én nem értek ehhez. L

2012. aug. 20. 02:30
 4/39 anonim ***** válasza:
81%
Az sem ért hozzá, aki ajánlotta - vagy titkon az ellenséged. Az Ace kamerája egyáltalán nem jó, a videó része egyenesen szörnyű. Az OT-995 körülbelül nyolcszor jobb telefon, ha nem érted, miért, akkor gyakorlatilag felesleges neked okostelefon, de ha mégis mindenáron kell, akkor hidd el nekünk.
2012. aug. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem értesz hozzá, akkor miért nem hiszel a válaszolóknak?

Jó fotókat meg videókat akarsz?

Sony live with walkman pl. HD videófelvételt is tud olcsóbban stb.


Nem sokkal többért meg alcatel ot-995.


(Komolyan mit vársz egy olyan telótól ami már lassaqn 2 éve jött ki?)

2012. aug. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
56%

Kb. 100* jobb telefonok vannak nála, sok még olcsóbban is.


Sony Live with walkman, Xperia ray, alcatel ot-995.


Ha meg nem gond a kisebb kijelző , ami 3 coll akkor xperia mini vagy mini pro (nem a régi x10 mini).


Az ace-t meg nyugodtan el lehetne ma már felejteni.

2012. aug. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%

Aki a Samsungot ajánlotta neked az vagy nem volt több 3 évesnél, ha mégis, akkor az értelmi színvonala nem haladta meg azt a határt.

Nem értem miért mennek az emberek busszal, illetve vesznek egyesek autót ha szekér is van a világon.

Ja, az kimaradt, ha mazochista vagy, mindenképp a Galaxyt válaszd.

2012. aug. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
És mennyiért ajánlották neked az Ace-t? (csak hogy tudjam, mennyi a vásárlásra szánt összeg)
2012. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Ha ennyiért fontos a kamera akkor Xperia Ray. Sok szempontból nem olyan jó mint az Alcatel OT 995, de ebben az árkategóriában kamerában veri a mezőnyt.

Az Ace meg felejtős, már legalább másfél éve. Biztos ide be fog futni pár Samsung fanboy akinek Galaxy Minin, meg Acen kívül még más nem volt a kezében, és agyon istenítik, de ne higyj nekik! Samsungot csúcskategória alatt kerülni kell.

2012. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
A kamerája képeknél nagyon jó szép képet csinál, videót még nem csináltam. Ha megpakolod a telefont elég lassú lesz, és nem marketes játékok nagyon kis mennyiségbe mennek el rajta. Szóval hardweresen nem túl erős.
2012. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!