Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnék eladni egy...

Mennyiért tudnék eladni egy Samsung Galaxy Mini-t (többi lent)?

Figyelt kérdés

Fekete-szürke színű, teljesen karcmentes, 5 hónapos, 1 év gyártói, 1 év szoftveres garancia a [link] -tól. Független, Gyári 2.3.5-ös Android, nincs rootolva.


Összes gyári tartozéka + fekete szilikon tok, autós töltő.



2012. aug. 19. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:
És melyik oldalon a legjobb eladni?
2012. aug. 19. 17:59
 2/7 intrepid ***** válasza:
Ha az árakra vagy kiváncsi, nézelődjél, mások mennyiért árúlnak hasonló kaliberű dolgokat adok-veszek oldalakon. Ebből kialakul egy kép benned, kb mennyit ér a telód. Azért ilyen általánosságban írok, mert nem tudok árat, hülyeséget meg nem akarok írni.
2012. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt még tudsz név szerint a minire is keresni, ez alapján lődd be az árát.Itt konkrétan csak annyiért fogod tudni eladni, amennyit jelenleg ténylegesen ér a teló, senkit nem fog érdekelni, hogy mikor és mennyiért vetted.


Ha egy kicsit többért szeretnéd elpasszolni, akkor vatera, és társai.Most nem kö*sögségből, de ott elég sok rászedhető ember van, aki simán elhiszi, hogy a mini egy csúcs-szuper teló.Nem te lennél az egyetlen, aki emiatt ott is meghirdetné pl. a minijét...

2012. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem max 30, de mivel itt is, meg mindenhol lehúzzák, épeszű ember nem venné meg semmi pénzért. max olyanok, akik nem néznek utánna, hogy milyen.
2012. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem annyiért biztos, hogy nem tudom eladni, mivel már 28K-ért vadi újat kapsz! :D
2012. aug. 20. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy megelőztél kérdező.

Utolsó hsz-nek meg üzenek, hogy nem árt ha tisztában is vagy azzal, hogy mit mennyiért kapsz újonnan, vagy használtan.


Maximum 22-23 környékén el tudod passzolni.Maximum.Ha van rá érdeklődő egyáltalán.

2012. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Most vettem egy használt Galaxy Mini 2-t, 18 E-ért.

Használt mobilkereskedésben, de baráté a bolt. Rögtön szólt, hogy kiváló állapotú, csak a keret volt kicsit megkopva. Szerintem 15 körül vehette át.

2012. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!