Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4S vagy Samsung...

Apple iPhone 4S vagy Samsung galaxy S3 vagy Sony Xperia S?

Figyelt kérdés
Vélemények, Sorrend (legjobb elöl), árak.

2012. jún. 19. 16:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A tesztről
2012. jún. 20. 22:19
 12/17 YourDestiny ***** válasza:
Google a barátod, számtalan van, fél percedbe kerül.
2012. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 YourDestiny ***** válasza:
Jah, és nem csak magyar oldalak léteznek!
2012. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jah köszi, csak azért kérdeztem, mert minden teszt az ellenkezőjét mutatja na de mind1 :/
2012. jún. 21. 09:35
 15/17 YourDestiny ***** válasza:
Nézd, magyarázd már meg, mi ez a nagy CPU láz? Mi az, amire a Tegra 3 nem képes, a többi pedig igen? Tudod a ROM-on is sok múlik, amihez a HTC bitang jól ért. Szóval nehogy már egy CPU-n akadjunk fel?! Ez az egész mánia már csak a gyártók közötti versengésről szól. Egy valamire jó, pillanatok alatt csutkára szívni az akkut.
2012. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Led válasza:
a Sony hamarosan világelsö lesz!!Samsung drága reklámteló iphone meg már nem tudja mennyit kérjen a telókért
2012. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Namebob válasza:

Bocsi, de én is hozzá szólnék ehhez a kis vitához ami itt kibontakozónak látszik.

A HTC-ről, annyit, hogy nem vagyok benne biztos, hogy olyan megbízható, mint ahogy az elöttem való felvázolta… Tudni illik, hogy ez a cég nem annyira régi főleg a neve( a HTC név ) hiszen csak 2006-ban kapta ezt a nevet. Maga az alap cég 1997-ben alakult és telefonokat sem olyan régen készítenek. Tehát…..tapasztalatból nem sok van nekik.

De ettől függetlenűl lehetnek jók a telefonjaik. De szerintem a Samsughoz még gyúrniuk kéne, mert azért elég fejlődő képes és jó valamint megbízható termékei vannak. A Samsung a világon a 22. leggazdagabb cég és az Apple azért perelte be, mert megcsináltak az S3-mat.

A Sony is egy nagymultú és tapasztalt cég………..

Az én sorrendem:

Samsung Galaxy S3> Sony Xperia S > HTC OneX

2012. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!