Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4S vagy Samsung...

Apple iPhone 4S vagy Samsung galaxy S3 vagy Sony Xperia S?

Figyelt kérdés
Vélemények, Sorrend (legjobb elöl), árak.

2012. jún. 19. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Sony Xperia S>Iphone 4S>Galaxy S3
2012. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 YourDestiny ***** válasza:
26%

Csatlakozom az első hozzászólóhoz. Ha megengeded, akkor viszont bővítenék rajta:


HTC One X -> Xperia S -> és a végére a másik kettő.

2012. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

4S

Speciel nem szeretem az iOS -t mert nagyon zárt és mindent az apple szab meg a felhasználónak. Engem a bluetooth is kiakasztana. Meg hát az apple logót is meg kell fizetni ami ilyen magasra teszi a mércét. De sok pozitívum is, hogy remek app -ok vannak rá, jó szoftveres támogatás, stabil rendszer. És remek kiegészítők például(nevét nem tudom) az az akkumulátor amit rá lehet pattintani mint egy védő tok. 3,5" kijelző nekem kicsi. Mondjuk csak ikonok vannak ikonok hátán, amit nem nehéz hardveresen meghajtani mint az android esetében a sok widget...stb ugye. Ahogy egy ismerősöm mondta "Remek kis telefont de iJailBreak nélkül csak villogni jó".


SGS3

Nem tudok sokat nyilatkozni. Samsung...csak felső kategóriában érdemes samsungot venni de túlárazott nagyon. Az anyaghasználatot is szörnyűnek tartom. De a kamerája jobb mint a 4S -nek, mivel mind a kettő ugyan olyan technológia csak az SGS3 -nak újabb. 2100mAh akku, szemben a 4S 1420mAh -val szemben. Kecsegtető üzemidő. Sajnos nem tudom, hogy az ICS mennyire jól fut rajta.


SXS

Talán a 4S -hez ez ér fel a legjobban a piacon jelenleg. 4,3" -es kijelző számomra lenyűgöző. Remek böngészéshez és nem túl nagy. Ami nekem még tetszik nagyon a Sony-ban, hogy van a kijelző felett egy információs LED, ami több színen képes villogni, SMS, töltöttségi szint szerint. Sajnos csak 32GB -os rendelhető és nem is bővíthető. 342ppi a 4S 326-val szemben. Sajnos itt is van mit csiszolni az anyaghasználaton tényleg azt kapsz amit megfizetsz. Nem úgy mint az előző kettő esetében. 12MP kamera.



Ha most kellene döntenem akkor nálam ez lenne a sorrend:

1: Sony Xperia S

2: iPhone 4S

3: Samsung Galaxy 3


Nincs tökéletes telefon ízlések és pofonok. Számomra azért a Sony a nyerő mert jobb feltételekkel kínál egy terméket amit a másik kettő kevésbé teszi jól.

2012. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Én is az Xperia S-et ajánlom, de van annyi hátránya, hogy nincsenek benne olyan alap alkalmazások mint ami pl. a Samsungban. Le lehet tölteni a Playről hozzá, de annyira nem jó és megbízható mint a gyári!
2012. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj 2. , de a HTC One X-et direkt nem kérdeztem mert szerintem csak egy Tegra 3 nem ér meg több százezret.
2012. jún. 19. 19:02
 6/17 YourDestiny ***** válasza:
28%
Lehet, hogy szerinted nem, de mégis az általad felsorolt három készülék előtt foglal helyet minden komolyabb hozzáértő által készített teszten ;)
2012. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne is beszéljünk róla, hogy a HTC is baromira túl árazott...lassan a nokia sorsára jut. : \
2012. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 YourDestiny ***** válasza:
Tény, hogy a HTC sose volt olcsó, de azért a Nokia helyzetéhez mégse hasonlítanám.
2012. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Apple Iphnone- Samsunng Galaxy- Xperia
2012. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Elküldenéd azt a "bizonyító" linket légyszi?
2012. jún. 20. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!