Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S2-m már 2szer cserélt...

Samsung S2-m már 2szer cserélték, mindig tönkrement, most is fagy, akad. Elegem van belőle. Mit vegyek helyette és miért? (lent)

Figyelt kérdés
Iphone-ra gondoltam, de nem értem, mit jelent az, hogy zárt op.rendszerű? Nem lehet témát váltani vagy mi? Nehéz lenne átállni androidról? Mit ajánlotok? A lényeg, hogy ne akadjon, fagyjon le minden nap.

2012. jún. 14. 17:03
 1/3 fairi1 ***** válasza:

Iphone tökelétes lesz véletlenül nem tudod elrontani.

Zárt rendszer itt úgy kell érteni hogy csak marketről tudsz majd letölteni, és remndszerfile-hoz nem férhetsz hozzá, így még véletlenül se lesz esélyed hogy vmit elronts benne. Mondjuk ha megjailbreakeled onnantól "nyilt" lesz, de az anomáliák száma könnyen exponenciális nőhet ha nem megfelelő hackeket alkalmazol utána.


Legbolondbiztosabb talán WinPho lett, Iphone-nál is zártabb legtöbb készülékre még hack sincs vagy részleges csak.

2012. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne iphonet vegyél, mert az rendkívül túlárazott, és annyival nem jobb egy hasonló androidos telefonnál. Inkább vegyél xperia s-t, az még olcsóbb is az iphonenál, és sokkal erősebb, szebb kijelzőjű, jobb kamerájú, két magos, nagyobb, és így használhatóbb kijelzőjű.
2012. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fairi1 ***** válasza:

Bambusz1

Te egyáltalán ismered a 4S-t?

Az igaz hogy drága, de kétmagos, egyik legkiválóbb kamera van benne xperia s elbújhat előtte, és az egyik legjobb kijelző, Xperia átlag HD TFT kijelző elbújhat egy IPS mellett!

Xperia S-ről meg nem reklámozzák de ha lefagy aksit nem szedheted ki vagyis marad egy billentőkombináció nyomva tartása 5 mp-ig, ami erőltetve újraindítja. Csak jusson eszedbe:P

2012. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!