Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia X6 16GB-nál miért akad...

Nokia X6 16GB-nál miért akad meg a videófelvétel?

Figyelt kérdés

Ha, a tárhelyre rögzítem a videót, akkor (bár nem mindig) kb 6 másodperc után megakad az egész felvétel, és nem is vesz tovább. Ha, viszont a beépített memóriába veszek fel, oda gond nélkül rögzíti a videót.

Mit lehetne ez ügyben tenni, hogy a 16 gigás tárhelyre is tudjak rögzíteni videót?


2012. jún. 2. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha memóriakártyára veszel, akkor minimum class 6-osat kell venni (nyilván a class 10 a legjobb, a legdrágább is), class 4 írási sebessége kevés lehet, ezt a videó bitrátája/minősége sínyli meg.
2012. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használj CLASS10 -es kártyát.
2012. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak a gond az, hogy ebben beépített 16 gigás tárhely van, tehát nem memóriakártyára veszi a videót!
2012. jún. 2. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, de akkor nekem fogalomzavarom van és nem vágom mi a különbség a tárhely és a beépített memória között..
2012. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy két részre van osztva a telefon adattároló része. Van egy "hagyományos" telefonmemória ami minden telefonban van, plusz van ez a tárhely ami gyakorlatilag egy külső memóriakártyát helyettesít azzal, hogy beleépítették fixre a telefonba.
2012. jún. 3. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kb. ezt sejtettem..
2012. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!