Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó a Samsung wave 3?

Jó a Samsung wave 3?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Bada rendszerre kevesebb alkalmazás érhető el, de ezt meg lehet oldani különböző torrent oldalakról! Nagyon sok fórumot olvastam a wave 3-ról, nagyon megoszlanak a vélemények, ezért nem tudom, hogy mefvegyem e! Ismerem a legtöbb készüléket, kb. 2 hete a teszteken, fórumokon lógok, és ez nagyon jól néz ki! Kérem akinek wave 3-ja van, jellemezné nekem a telót? Nem fagy? Aksi? Stabil?
2012. ápr. 30. 21:03
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Az Alcatel már rég nem az a gyártó, amire te emlékszel. :)
2012. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem volt vagy 3-4 Alcatelem, hát elég semmik voltak, néztem én ezt is, 50 ezerért tényleg nem sok de azért nem ruháznék be rá..
2012. máj. 14. 08:12
 43/50 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy nem tudod, de hajtogatod a hülyeséget. Akkor vettél Alcatelt, mikor nem volt szabad, nem csoda, hogy rossz volt. Ilyen hibák után ideje lenne hozzártőkre hallgatni telefonvásárlás esetén, nem gondolod?
2012. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Jolinar te szerintem itt éled ki magad..szerintem még nem is fogtál a kezedben samsungot, nemhogy Alcatelt..amugy meg most mi van nálad? Sony vagy alcatel? Döntsd már el! A samsung a legszarabb, a leggagyibb, még szarabb az Alcatelnél is :D :D Jolinar szerintem neked volt valami rossz rémálmod a Samsungról, de ébresztő!! Nagyon sok embernek bevált, tapasztaltam is barátomnak több mint két éve tökéletesen üzemel! Inditgasd csak a samsung elleni hadjáratodat, de én kimaradok belőle mert tudom, hogy jó telefonom van, kezd élesedni a hangulat valaki miatt ;) ezért én most le is köszönök és ezzel befejeztem! Sziasztok minden jót mindenkinek! JA! Aki telefon vásárláson gondolkozik, nyugodtan vegyen: SAMSUNG GALAXY S PLUS-T!! :D
2012. máj. 14. 19:28
 45/50 anonim ***** válasza:
Nálam? ZTE van és Motorola, Alcatelem sose volt. Csak veled ellentétben én tisztán látok. Te látatlanban megvettél egy szart (hiába mondta mindenki, hogy ne tedd), hiába véded a döntésed nevetséges érvekkel. És mivel nem is fogtál még más telefont (ellentétben velem), ezért nem is tudod, hogy miért és mennyire szar a többihez képest. Legyél boldog a szaroddal, de a többi tudatlant ne vezesd meg, épp elég ha annyi hülye marad, amennyi most van.
2012. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim válasza:
0%
Szerintem nagyon jó kis telefon. Nagyon szép, a kijelzője erős fénynél is jól látható, és szerintem szép is. Nekem lassan egy hónapja megvan, talán egyszer fagyott be összese, az aksi, hát az olyan mint bármelyik androidos telónál :) Ha sokat használod nagyon hamar lemerül. Én ajánlom. jó telefon.
2012. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
0%
Mármint én a wave3ról beszéltem
2012. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha már 1 hónap után lefagyott
2012. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Legalább nem az első 2-3 napban, vagy héten, mint sokaknak, akik a mobilarénán panaszkodtak...

Teljesen felesleges OS a Bada.

2012. júl. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:

Itt sokan szidjak a Wave 3-mat és nem értem,hogy miért!?

Minden frissen megjelent telefonnak vannak gyerekbetegségei,amit aztán orvosolnak a fejlesztők,de!

Pont a wave-kel vannak a legkevesebb garanciális gondjaink (mint eladó mondom) A Htc-kel, Nokiákkal,BlackBerry-re sokkal több a panasz, sőt a Galaxy-val is vannak szoftver problémák.

Ezért érthetetlen,hogy az itt nyilatkozók pont a Wave 3 és a legstabilabb Bada OS-t szidjak.

Saját telefonom szifon 4S és nem vagyok oda a Samsungért,de ami tény az tény a legkevesebb problémánk a Wave 1,2,3-mal van.

És egy magánvélemény: Újonnan 56.000 ft körül jobb telefont és gyorsabbat nem lehet kapni!

2012. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!