Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó a Samsung wave 3?

Jó a Samsung wave 3?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Bada rendszerre kevesebb alkalmazás érhető el, de ezt meg lehet oldani különböző torrent oldalakról! Nagyon sok fórumot olvastam a wave 3-ról, nagyon megoszlanak a vélemények, ezért nem tudom, hogy mefvegyem e! Ismerem a legtöbb készüléket, kb. 2 hete a teszteken, fórumokon lógok, és ez nagyon jól néz ki! Kérem akinek wave 3-ja van, jellemezné nekem a telót? Nem fagy? Aksi? Stabil?
2012. ápr. 30. 21:03
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Így van. :D

Komolyra fordítva, bő 2 év alatt kb 20 ezer hozzászólást írtam, sokszor hiába, és ez bosszantó. De akad olyan is, akinek egy hozzászólás is elég, hogy jó útra térjen, és később még meg is köszöni privátban. Ezekért éri meg csinálni.

2012. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
Amúgy Sony Ericsson live with walkman 40 ezer körül van, t-mobile nál 36. Nézz utána mit tud és hasonlíts!
2012. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

Az a 40 36-nak is elmegy, de ha valaki S+-t akar alapjáraton, vagy wave3-at, nyilván nem egy 3.2"-es kijelzőn akar hunyorogni a szemével.Szerintem.Ettől függetlenül nem rossz a Live.

Árban korrekt telefonnak ott az Xperia Ray 50-ért, vagy a Defy+

2012. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Nézd meg t mobile nál tényleg annyi.
2012. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Mindketten ugyanazt írtátok, miért vitatkoztok rajta? :D
2012. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Nem tudom :D
2012. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
A közepén nem is néztem, hogy írtad a 36-ot. :D sorry főnök. :D
2012. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Nos, látom sokan irtatok, köszi, az van, hogy egy szűk hét múlva akarom megvenni a telót, max. 70ezret szánok rá, már így is nagyon kitoltam.. 3 telefon között gondolkozom: Galaxy s+, wave3, és már számításba jött a Lumia 710 is. A wave 3-ra kicsi az esély de azért ide irtam, hátha még kapok infókat! Netezésre és még esetleg játékra használnám. Nem értem, hogy az S+-ba miért nem tudtak bele tenni egy vakut??! Mivel az S+-t már kipróbáltam, kb intenziv fél órát nyüstöltem, és nagyon-nagyon tetszett. Ezért ugy néz ki, hogy e mellett döntök.
2012. máj. 2. 08:16
 29/50 A kérdező kommentje:
A nokia Lumia 710-hez mit szoltok?
2012. máj. 2. 08:20
 30/50 anonim ***** válasza:
Papíron jó, de vindózos, nyomába se érhet egy androidosnak. Bár attól függ, neked mire kell.
2012. máj. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!