Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó a Samsung wave 3?

Jó a Samsung wave 3?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Bada rendszerre kevesebb alkalmazás érhető el, de ezt meg lehet oldani különböző torrent oldalakról! Nagyon sok fórumot olvastam a wave 3-ról, nagyon megoszlanak a vélemények, ezért nem tudom, hogy mefvegyem e! Ismerem a legtöbb készüléket, kb. 2 hete a teszteken, fórumokon lógok, és ez nagyon jól néz ki! Kérem akinek wave 3-ja van, jellemezné nekem a telót? Nem fagy? Aksi? Stabil?
2012. ápr. 30. 21:03
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Azt azért írtam, mert szemét az összes Samsung. Aki azt vesz, annál nagy problémák vannak, ha ennyire nem tudja felmérni az ár-érték arányokat. Tehát nem beszámíthatóak.
2012. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:

Jolinar úgy értette, hogy hülye, aki beruház rá.

Egy: túlárazottan árulják.

Kettő: Még az S2 sem egy olyan nagy pukkantás a kategóriájában, azzal is vannak gondok.


Most, hogy a Sony Megvette az Ericssontól a maradék, kisebbségi részvényeket, csak annyi fog változni, hogy SONY felirat lesz a telefonokon, hisz eddig is ők terveztek-gyártottak, az ericsson az utóbbi években már semmit nem csinált.Ezért vásárolta ki a sony őket.

2012. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Értelek. Nos én internetezésre használnám inkább, valamint egy pár hd játékot is szivesen kipróbálnék. Nem volt még androidos telefonom, de szerintem erre az S plus tökéletes lesz!
2012. ápr. 30. 21:38
 14/50 anonim ***** válasza:
Hányszor kell még leírni, hogy nem éri meg, szemét?
2012. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:

Jolniar: Hagyd rá, majd papolunk neki, ha 2 hét múlva jön azzal, hogy szar az S+-om mit tegyek?! kérdésekkel.


Kérdező: Ha nagyon kell vedd meg, attól függetlenül, hogy rajtunk kívül még vagy 6 ember tuti nem ajánlja, ha esetleg ír ide.

2012. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Az olyanokra már nem válaszolok, mostanában a modik, már azért is törlik a hozzászólásaimat, ha lehülyézek egy samsungos delikvenst. Biztos nekik is Samsung van. :D
2012. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Fogtam, probáltam, nekem nagyon tetszett, amugy meg minden telefonnal lehet gond, az arc s-nek meg reped a burkolata, a kamera körül felforrósodik, túlcsicsázva ezüst ratyi csíkokkal, az is biztos, és egy fontos szempont, hogy vehetek 150.000.-ért is telefont ha 1 napot bír az akku, nem értem, hogy ezen miért nem változtatnak??! Ugy látom, hogy ti nagyon benne vagytok, de én azért nem emelek ilyen magas szintre egy telefon vásárlást, nagyon-nagyon sokan dícsérik az s+-t! Jolinar: Miért kapod fel a vizet ennyire a samsung hallatán?
2012. ápr. 30. 22:04
 18/50 A kérdező kommentje:
A Wave 3-ra voltam kiváncsi, tuti nem veszem meg mert a gyönyörű külső, egy roncsot takar, sokan mondják.
2012. ápr. 30. 22:07
 19/50 anonim ***** válasza:

Mert ezért vagyok itt. A Samsung vagy rossz telefonokat árul, vagy átlagos telefonokat árul kétszeres áron, sokan pedig még így is meg akarják venni. Nincs könnyű dolgom, hogy a sok korlátolt embert lebeszéljem ezekről az ipari hulladékokról - megjegyzem, veled sem könnyű, no offense.

Már leírtam, az S+ is ugyanolyan szemét, mint a Wave 3, de én itt feladom, ha ennyire kell, állj be a sorba.

2012. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Kérdező:

A wave 3 jó lenne...egy android OS-sel, vagy egy WP7.5-tel a fedélzeten, nem a badával.Nekem is baromira bejön, hogy félig le kell húzni az egész házat a középső keretről egy akksi cseréért, de az OS optimalizálatlansága miatt, és úgy amblock a bada értelmetlensége miatt nem éri meg.

Az vesz Badás "okostelefont", akinek okostelefon kell, de nem ért hozzá.

150ezret nem kell kiadni egy telefonért, teljesen felesleges, lásd: én pl. egy 45 ezres HTC Desire-rel tolom az ipart, mert ugyanazt tudja ennyiért, mint egy 100 ezres telefon ugyanezzel a rendszerrel.Nem beszélve róla, hogy root után rátoltam a RunnyRom6-ot, sense 4.0-val, és már HD-ban is vesz fel a kamera és a zenelejátszóban van beats audio, konkrétan ugyanazt tudja, mint egy sensation, csak kisebb.

Újan, jó árban a sony-ericssonokon kívül nem érdemes venni mást, mert túlárazott, ár-érték arányban nem éri meg.

Akku gondok: Azt megnézném, hogy a li-ion akksik 99,9%-os hatásfokánál mikor csinálnak jobb telepet.:D

A razr desing óta kezdetét vette egy vékonysági verseny, de ez 2011-gyel lejártnak látszik, mert most jönnek ki majd a vaskosabb modellek.Ha meg nem, akkor ott a Mugen Power Extended battery pack, pót hátlappal a nagyobb akksinak.

Jolinar meg minden bizonnyal okkal kapja fel a vizet ezeken, gondolom, mint ős gyk-s, nem egy fanboy háborúban vívott már véres harcot, és a nagy csatában meglazultak az idegei. :D Gondolom én.:D

2012. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!