Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó a Samsung wave 3?

Jó a Samsung wave 3?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Bada rendszerre kevesebb alkalmazás érhető el, de ezt meg lehet oldani különböző torrent oldalakról! Nagyon sok fórumot olvastam a wave 3-ról, nagyon megoszlanak a vélemények, ezért nem tudom, hogy mefvegyem e! Ismerem a legtöbb készüléket, kb. 2 hete a teszteken, fórumokon lógok, és ez nagyon jól néz ki! Kérem akinek wave 3-ja van, jellemezné nekem a telót? Nem fagy? Aksi? Stabil?
2012. ápr. 30. 21:03
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon rossz. A héten próbáltam, nagyon csúnya a kijelzője, és nagyon fagy. Nyitottam egy böngészőt, és úgy lefagyott, hogy még a kikapcsológombra sem reagált. Hulladék.
2012. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
62%

Fagyni fagy, stabilnak nem mondanám, és a torrent oldalakról is megoldani a külsős appokat, működésre bírni nem olyan egyszerű mint androidnál, hogy ráteszem sd-re és mehet is az installálás egy astro file managerből.

Az akksi meg annyi, mint a legtöbb mai telefonnál, használattó függően 1-2 nap és ennyi.

Az új badát valami iszonyat tréül optimalizálták, és magának az egész OS-nek semmi értelme.Önts le cukormázzal egy jó vastag kulát és szórd meg valami díszítő cukorkával.Ez a bada.Kívülről szép, csicsás, díszer, de belül akkor is csak egy nagy kula marad.

Nagyon kiforratlan még az egész rendszer, én nem ruháznék be rá.

2012. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy az széria hibás volt? Nekem furcsa ez.. egy másik oldalon egy új tulaj jónak irta!
2012. ápr. 30. 21:17
 4/50 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, el is felejtem én ezt, szerintem, megveszem a galaxy s pluszt, inkább ne legyen vaku, de legalább egy jó vas lesz!
2012. ápr. 30. 21:21
 5/50 anonim ***** válasza:
Aki Samsungot vesz, nem tekinthető beszámíthatónak.
2012. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
S+-t se vegyél, ugyanolyan szemét (amúgy ugyanaz a vas van mindkettő alatt). A Samsung az androidot is el tudja intézni, hogy fagyjon. Plusz ugyanolyan ronda a kijlezője. Ha már ez a hardver, akkor Arc S-t vegyél.
2012. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd ezt bővebben?
2012. ápr. 30. 21:24
 8/50 anonim ***** válasza:
Mit?
2012. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Nem tetszik az arc s, egy nagy homorú tepsi! Nem vagyok sony ericsson párti, arra viszont, hogy most kivásárolta az ericssont, kiváncsi leszek, hogy miket fog piacra dobálni! Mondjuk az xperia s nagyon jó, csak hát nagyon drága!
2012. ápr. 30. 21:29
 10/50 A kérdező kommentje:
A beszámithatoságot mondtam, de már irtál utána
2012. ápr. 30. 21:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!