Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó a Samsung wave 3?

Jó a Samsung wave 3?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Bada rendszerre kevesebb alkalmazás érhető el, de ezt meg lehet oldani különböző torrent oldalakról! Nagyon sok fórumot olvastam a wave 3-ról, nagyon megoszlanak a vélemények, ezért nem tudom, hogy mefvegyem e! Ismerem a legtöbb készüléket, kb. 2 hete a teszteken, fórumokon lógok, és ez nagyon jól néz ki! Kérem akinek wave 3-ja van, jellemezné nekem a telót? Nem fagy? Aksi? Stabil?
2012. ápr. 30. 21:03
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is inkább az android felé húz a szívem, tudom Jolinar, hogy a samsungot nem ajánlod, de szerintem bevállalom az S+-t.
2012. máj. 2. 08:34
 32/50 anonim ***** válasza:

Ha a legolcsóbb netes csomaggal is nézzük, új előfizetéssel, akkor is 58 ezer, ennyiért már inkább ott az arc s, kicsivel többért, és abszolút nem fogsz csalódni benne, ráadásul hivatalosan is frissíthető majd ICS-re.

Nem akarlak lebeszélni az S Plusról, de nagyon nem éri meg az árát.

2012. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Hiába koptattam a számat? Attól, hogy első telefon, még nem kell szart venni. Max annyira lesz elég, hogy megutálod az androidot.
2012. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Domino kártyásan akarom, voltam már előfizus, de többet nem!

Amugy ismerem az android rendszert, mert van egy tabletem!

Tényleg nem tudom, hogy döntsek, átgondolom még az arc s-t, csak hát 80 lepedőért...ha e mellett döntenék azt mondjátok ez 2-3 évig telefon?

2012. máj. 2. 09:26
 35/50 anonim ***** válasza:
Igen. Az S+ már kevésbé, vannak darabok, amiken már fél év után beég a kijelző.
2012. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Az elöbb hozta a futár a samsung galaxy s plus-t! Imádom! Amugy már egyik haveromnak több mint két éve tökéletesen üzemel!
2012. máj. 10. 16:28
 37/50 anonim ***** válasza:
Vannak, akik miatt kár koptatni a billentyűzetet...
2012. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Testre szabtam, mindent beállítottam, ezt is most a kis gyönyörűségről írom, villám gyors, nekem tökéletesen megfelel mindenre!! Jolinar azért remélem a billentyűzeted nem kopott el :-) Köszi mindenkinek a hozzászólást, segitettetek megakadályozni egy rossz döntést: A Wave 3-at!
2012. máj. 12. 16:47
 39/50 anonim ***** válasza:

Azzal már jól jártál, ha a Wave-ről letettél.

Nem lenne túl rossz vétel az S+ sem, ha 20 ezerrel kevesebbe kerülne, mert kb ennyit érne.

Sokkal jobb lett volna az Alcatel OT-995.

Ebben veri az S+-t:

4,3"-as, tehát nagyobb méretű kijelző, vaku, hdmi csatlakozó, és nyáron ics frissítés hivatalosan.És csak 50 ezerbe kerül, tehát olcsóbb is, és jobb is, mint az S+.

Ezért mondtam én is, és Jolinar is, hogy nem egy előnyös vétel az S+, mert van olcsóbban jobb.Bár kinek mi tetszik.

Használd egészséggel, mert így is jobb, mint az Wave3.

2012. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ne viccelj! Alkatel?!! OMG
2012. máj. 12. 22:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!