Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanád, ha...

Melyiket választanád, ha választhatnál? ZTE vagy NOKIA?

Figyelt kérdés

ZTE Arizona jellemzők: [link]

ZTE Blade jellemzők: [link]

Nokia c5 03 jellemzők: [link]


2012. márc. 16. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyiket sem!

Esetleg ingyen a Blade kellene!

2012. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért? :O
2012. márc. 16. 19:41
 3/6 A kérdező kommentje:
vagy esetleg milyen telefont választanál. Amiben van wifi normális képeket lehet vele csinálni, normális is a telefon és micro sd kártya jó bele .. nem feltétel az érintő képernyő :)) én ezt a 3 telefont találtam "értelmesebbnek" esetleg ezeknek a feltételeknek megfelelő más telefonokat is szívesen látok :) mondjuk az ára ne legyen csillagos egekben! :)
2012. márc. 16. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:

36.000 Sony Ericsson Xperia Live with Walkman. Az egyik legjobb ár/érték arányú készülék mostanság, és még egy jó darabig az is lesz.


Viszont ezek közül egyiket sem ajánlom, gyenge, elavult processzor jellemzi őket.

2012. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nokia ingyen sem kéne, ZTE-nek meg eddig csak gyenge telói vannak, SE Live 36k-ért, vagy SE Xperia Mini 40k-ért.

Esetleg kicsit drágábban SE Xperia Neo/Ray vagy Motorola Defy

2012. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Live. Ha érdekel esetleg egy személyes leírás, itt leírtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!