Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha választhatnál hogy melyik...

Ha választhatnál hogy melyik évtizedben éld le a 20 as éveidet melyiket választanád? :-)

Figyelt kérdés

én a 80 as éveket :P

mert nagyon odavagyok az akkori zenéért,IMÁDOM:P :P


és ti melyik évtizedet választanátok?:)


18/F


2011. máj. 22. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ókori görögország,vagy valamelyik trópusi sziget
2011. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

60-as évek

azok a frizurák na meg a rock&roll


imádom


16/L

2011. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70' évek Amerikája. Chuk Berry, B.B. King, Jimi Hendrix és a többi nagy zenész korába. Blues, Jazz, Rock 4ever.
2011. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha választhatnék akkor 70-es évek amerikája!

De azzal is kiegyeznék ha vissza mehetnék a 90-es években mert akkor voltam kamasz és fiatal és nagyon jó korszák volt számomra és nagyon jól éreztem magam,életem legjobb korszaka volt az,ami ha eszembe jut akkor még most könnybe lábad a szemem!Szerettem akkor élni!Jobb volt mint most a fiataloknak!Akkor még nem volt internet nagyon nem a facebook és az iwiw és ehhez hasonló hülyeségek körül forgott a világ,jóval összetartóbbak voltunk mint a mostani fiatalok!Hiányzik nagyon....:(


28/F

2011. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ebben van igazság.
2011. máj. 23. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!